Европейският потребителски център България и ГД "Гражданска въздухоплавателна администрация" организира изнесен щанд - част от информационна кампания за правата на пътниците при пътуване с въздушен транспорт - на летище София, Терминал 2, Заминаващи, на 20 юни, четвъртък, от 10 до 12 ч.
Основна цел на събитието е да се повиши осведомеността на пътниците за техните права - ще бъде предоставена подробна информация в случай на закъснения, отмяна на полети, отказан достъп до борда, изгубен или забавен багаж.
На място ще бъдат приемани и жалби за закъснели или отменени полети, както и за загубени куфари.
На Летище София след присъединяването ни към Шенген по въздух и вода
Артисти от Хърватия и Португалия заедно с екип от преподаватели и студенти от Нов български университет ще преобразят педиатричното отделение в УМБАЛ “Царица Йоанна – ИСУЛ”, съобщиха от НБУ. Българската болницата заедно с две лечебни заведения в..
Във вторник , 29 април, минималните температури ще бъдат от 1 до 6°, в София – около 5°. На места в котловините в осем области от източната половина на страната ще се образува слана. След хладното утро през деня над страната ще е слънчево...
Президентът Румен Радев започва двудневното си посещение във Варшава по покана на своя колега Анджей Дуда. В полската столица той ще участва в 10-ата Среща на върха на инициативата "Три морета" за задълбочаване на сътрудничеството в енергийната,..
Паметна плоча на българския революционер, писател и журналист Любен Каравелов бе поставена на фасадата на сградата на българското консулство в..
Жителите и гостите на Велико Търново са поканени днес на "Нощ на мюзикълите", по време на която ще прозвучат откъси от световноизвестни продукции..
В сряда утрото ще е студено и на места в равнините и котловините отново ще се образува слана. Минималните температури ще бъдат от 1 до 4°. В София ще е..