Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2026 Всички права са запазени

Ежедневни полети между София и Бургас за лятото от юли

Снимка: архив

Националният авиопревозвач “България Еър” поднови своите редовни полети между София и Бургас, съобщи БНР Бургас. От 1 юли стартират редовните полети, като в системата е записано, че ще има ежедневен транспорт до 8 септември, с изключение на 3 юли, 3 и 4 септември. Времетраенето на полета между столицата и морския град е 50 минути.
На 30 юни официално ще бъде посрещнат първият полет от Узбекистан до Бургас. На летището в морския град ще присъства българският посланик на Република България в Узбекистан – Н. Пр. Стояна Русинова. 



Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

България днес - 27 ноември 2025 г.

В "България днес" на 27 ноември слушайте: 01:36 – След напрежение в „триъгълника на властта“ замразиха Бюджет 2026 19:51 – Шареният живот в Ново село на завърналото се у нас сем. Овчарови  34:00 – Художникът Ивайло Каменов и..

публикувано на 27.11.25 в 19:00

Благомир Коцев на свобода срещу парична гаранция от 200 хил. лв.

Окръжният съд във Варна пусна на свобода кметът на града Благомир Коцев срещу парична гаранция от 200 хил. лв. (102 258 евро). Преди съдът да се произнесе, пред сградата се събраха негови привърженици и симпатизанти на “Продължаваме промяната”,..

публикувано на 27.11.25 в 18:22

След напрежение в "триъгълника на властта" замразиха Бюджет 2026

Минути преди в Народното събрание да започне второто – финално, четене на държавния бюджет за 2026 г., лидерът на най-голямата парламентарна сила ГЕРБ-СДС, Бойко Борисов, спря процедурата, връщайки проектозакона за преработка с думите: "докато не се..

публикувано на 27.11.25 в 14:25