Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

"Песен за нея"

Снимка: Facebook/ Papi Hans

Папи Ханс е артистичното алтер его на Константин Трендафилов – за някои пеещ поет, според други - пишещ певец, но безспорно комплексен артист. Като автор и изпълнител Папи Ханс извървя дълъг път от закачливия хит "Кекс", който го направи известен преди години, през проекта "Терапия" - серия от песни, с които се лекуваше от труден период в живота си, до най-новата "Песен за нея". Това е четвъртият сингъл от предстоящия студиен албум на Папи "Цветовете на тъгата". Посветена е на момиче, което е било част от живота на певеца, но с което той вече не общува. И в "Песен за нея" отново в центъра на сюжета е любовта, но за разлика от повечето балади, тази разказва една конкретна история. Ето защо тя докосва много сърца и веднага стана хит.

Преди дни Папи Ханс обяви грандиозно шоу в бившата зала "Фестивална" (Asics Arena Sofia), което на 29 март 2025 г. ще събере 5000 души – събитие, за което само за един ден бяха продадени над 25 % от билетите.

Редактор: Диляна Трачева





Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

"Най-скъпото" на Danny Levan

Danny Levanе млад изпълнител от българо-гръцки произход. След успеха миналата година на дуетната му песен с Християна Лоизу, наречена на български език "Крий ми очите"   и с гръцка версия "Vradia Hamena" ("Изгубени нощи") по музика на..

публикувано на 24.03.25 в 10:15

В "Пладней" група JazzBoree отново пие вода от кладенеца на българския фолклор

Традиция и съвременност вплитат в песните си музикантите от група JazzBoree. Така е и в най-новата - "Пладней", вдъхновена от народните ни истории за любов. Певицата Савина Пламенова е автор на музиката и текста, аранжиментът е на пианиста в групата..

публикувано на 22.03.25 в 10:15

Детският хор на БНР с изненада за публиката на концерта по повод 65-ата си годишнина

Детският хор на БНР празнува своите 65 години с концерт в деня на основаването си – 21 март. Оттогава младите певци разнасят по света славата на родното хорово майсторство и неслучайно са наричани посланици на българската култура. Снимки: Детски..

публикувано на 21.03.25 в 08:15