Дара Екимова представя забележителни професионални постижения. Младата певица успя за година и половина да направи 16 нови песни, които събра в дебютен албум, озаглавен "Тази стая". Малко преди премиерата му в началото на октомври, тя издаде сингъла "Всичко ти давам". Дара Екимова е автор на музиката, музикалният продуцент Ангел Проданов - Ачо е направил аранжимента, двамата са написали текста, като за мелодията на припева дистанционно се включва и ALMA.
"Тази песен е послание за светлината, която винаги намира своя път, дори в най-мрачните моменти", разказва изпълнителката.
Видеото на "Всичко ти давам" с режисьор Жоро Пеев е продължение на концептуалния визуален модел, който Дара Екимова следва както във визуализациите на първите две песни от албума - "Ако те целувам за последно" и "Тази стая", така и в обложката на дебютната си колекция.
Последната новина около Дара Екимова е, че певицата обяви концерт-спектакъл, който ще се случи на 1 ноември в София.
Редактор: Диляна Трачева
Вече няколко десетилетия познаваме легендарните български изпълнители Васил Найденов и дуета Братя Аргирови поотделно, но едва сега те за първи път записаха обща песен със заглавие "Там, на завоя". Текстът, в който се разказва за любов и надежда, но..
2024-а беше повече от успешна година за Б.Т.Р. – една от най-значимите български рок групи отбеляза своята 30-а годишнина с национално юбилейно турне, финал на което поставиха два последователни концерта в Зала 1 на НДК, и с европейско турне. Новата..
Канадският контратенор Никълъс Бърнс ще изнесе рецитал барокова музика в съпровод на Камерен оркестър. Музикалното събитие ще се проведе в Камерната зала на Софийската опера на 6 февруари. Ще прозвучат арии и инструментални пиеси от Йохан..
Група Остава открива годината с нова песен и мини клубно турне. "Виновен" е заглавието на новия сингъл, който уверено бележи пътя към нов албум...