Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Служебното правителство отчете, че се е справило с купения вот

Снимка: БГНЕС

Служебният премиер Димитър Главчев обяви на брифинг на полигона Ново село, че служебното правителство се е справило с купения вот. Като пример за справянето с купения вот той даде пример с увеличения брой проверки на избирателните машини - около 670 при под 100 на предходните избори. "Не чух и някакви стряскащи факти по провеждането на изборите. Въпросът е да се преодолее схващането на българските граждани, че дават гласа си и не знаят накъде отива. Постигнахме добър резултат", каза Главчев.

Той изрази надежда, че след изборите ще бъде сформирано стабилно редовно правителство.




Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

Росен Желязков

Росен Желязков осъди руската ракетна атака срещу украинския град Суми на Цветница

" Дълбоко съм натъжен от новината за ужасяващата ракетна атака срещу центъра на град Суми на Цветница ", написа премиерът Росен Желязков в социалната мрежа Х. Министър-председателят заявява, че сърцето му е съпричастно към жертвите, техните..

публикувано на 13.04.25 в 16:43

България е активен участник в инициативите за засилване на отбранителните способности на ЕС и НАТО

Като член на ЕС и съюзник на НАТО България е активен участник в инициативите за солидарност, които имат за цел да засилят нашите възпиращи и отбранителни способности, заяви министър-председателят Росен Желязков в изказването си на Анталийския..

публикувано на 11.04.25 в 14:25
Костадин Костадинов

МЕЧ внася вот на недоверие към правителството

Партия “Морал, единство и чест” днес внася вот на недоверие срещу правителството, съобщи в кулоарите на Народното събрание лидерът на “Възраждане” Костадин Костадинов. Депутатът уточни, че той е организиран от неговата политическа сила, която..

публикувано на 10.04.25 в 11:52