Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Връчват наградата "Полицай на годината"

Снимка: МВР

За 31-ви път днес в София ще се проведе церемонията "Полицай на годината".

Министърът на вътрешните работи Атанас Илков и ръководството на МВР ще наградят полицейски служители и колективи, доказали през отминаващата 2024 г. висок професионализъм при изпълнение на служебните си задължения.

По традиция, отличия се връчват и за граждански принос към работата на полицията

БНР подкасти:



Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

Снимка: Посолство на България в Джакарта, Индонезия

Ученици от София представят България на фолклорен фестивал в Джакарта

Българският фолклор ще бъде представен по време на Индонезийския интернационален фолклорен фестивал, организиран между 1 и 6 август в Джакарта, съобщи посолството на България в Индонезия във фейсбук. "Българският фолклор ще оживее в сърцето на..

публикувано на 01.08.25 в 19:15
Местността Узана край Габрово

През почивните дни дневните температури ще се повишават

В събота , 2 август,  минималните температури ще са от 15 до 23°, в София – 15°. През деня ще бъде предимно слънчево, около и след обяд с купеста облачност. Главно в планинските райони на Западна и Централна България ще превали и прегърми. Ще..

публикувано на 01.08.25 в 19:10

България днес - 1 август 2025 г.

В "България днес" на 1 август слушайте: 01:15 Актуално от България и за българите по света 26:30 Събития от Балканите в петъчната ни рубрика "По съседски" 34:40 ​  Екземпляр №000001 - превратната история на първата българска банкнота..

публикувано на 01.08.25 в 19:00