България повторно подаде второ искане за плащане по Националния план за възстановяване и устойчивост (НПВУ) на стойност 653 млн. евро. Искането обхваща изпълнението на 59 етапа и цели, от които 20 бяха свързани със законодателни промени, съобщи..
Най-успешните за 2024 г. Служби по търговско-икономическите въпроси на страната ни в чужбина днес ще бъдат удостоени с награди на церемония в Българската търговско-промишлена палата. Петнайсетото издание на наградите е организирано съвместно от БТПП..
Около 31% от българския бизнес е използвал услугите на Службите по търговско-икономически въпроси на България в чужбина, сочи проучване на институцията. 32 на сто от анкетираните са казали, че не знаят какви услуги предлагат представителствата в..
Най-успешните за 2024 г. Служби по търговско-икономическите въпроси на страната ни в чужбина днес ще бъдат удостоени с награди на церемония в Българската..
Около 31% от българския бизнес е използвал услугите на Службите по търговско-икономически въпроси на България в чужбина, сочи проучване на..
България повторно подаде второ искане за плащане по Националния план за възстановяване и устойчивост (НПВУ) на стойност 653 млн. евро. Искането обхваща..