Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

"Бягам" – новият мелодичен проект на IVE и Chaz

Снимка: YouTube / Ivelive

Певицата Ивелина Колаксъзова – IVE и набиращият все по-голяма популярност автор, продуцент и изпълнител Любомир Боянов - Chaz представиха новата си песен "Бягам". Тя е продължение на историята, за която загатват в предишния си съвместен сингъл "Синьото в очите ти".

Песента, която започва като медитация, но се развива динамично, е по текст на IVE, аранжиментът е на Chaz, а двамата заедно са създали музиката.

С похватите на съвременния денс поп стил и характерния за дуото синтетичен звук, IVE и Chaz отново успяват да създадат музика, отговаряща на актуалните тенденции, която е близка до възприятията на съвременната аудитория и същевременно притежава подчертана мелодичност - тяхна запазена марка.





Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

Октет от арфи - за първи път на българска сцена

Ансамбъл от две и повече арфи не е новост за българската сцена. Но за първи път ще имаме възможност да чуем цял октет, което със сигурност е събитие за страната ни. Идеята, подбора на програмата и организацията на предстоящия концерт дължим на Кохар..

публикувано на 20.10.25 в 13:05

"Докато те има" – нежна балада с надежда за утре

Двама певци – Бояна Карпатова и Борис Христов – се събират за дуетна песен, озаглавена "Докато те има". Самата Бояна пише музиката и текста, аранжиментът е на Артур Надосян. Ето какво казват изпълнителите за посланието на песента: "Времето тук на..

публикувано на 20.10.25 в 10:15
Трио

Парижкото трио "Оренда" за първи път представя изцяло български репертоар в София

Да сбъднеш мечтата си в български ритъм и на френска земя. Така метафорично можем да започнем историята на музиканта и педагог Стефка Митева и българо-френското трио "Оренда", в което я допълват Сандрин Конри и Джулия Орсе . Началото на..

публикувано на 15.10.25 в 09:30