При направените повторни тестове на министър-председателя Бойко Борисов, на началника на политическия му кабинет Деница Желева и на членовете на екипа на премиера, резултатите са отрицателни.
Всички служители на администрацията на Министерския съвет се тестват, след като в началото на настоящата седмица бяха установени двама служители от администрацията с Covid-19. Към настоящия момент в резултат на направените тестове са установени два нови случая на вирусоносителство.
Общият четирима са заразените служители в институцията. По-голямата част от администрацията на Министерския съвет вече е тествана, като до понеделник се очаква да станат ясни резултатите и от последните тестове.
Началникът на кабинета на премиера Бойко Борисов - Деница Желева е дала положителна проба за коронавирус, съобщи правителствената пресслужба. Съгласно протокола на Столичната регионална здравна инспекция всички контактни лица са тествани и..
Специалисти от СБАЛАГ „Майчин дом“ ще извършват безплатни профилактични прегледи във Военномедицинска академия (ВМА). Консултациите ще продължат две седмици – от 25 февруари до 7 март, в кабинет №202, намиращ се на етаж 2 в Поликлиника-ВМА. Прегледите..
МВР арестува още трима души заради участие в погрома пред сградата на Европейската комисия в София. Протестът бе организиран от "Възраждане". До момента има 10 задържани. Двама от тях бяха пуснати на свобода заради депутатския си имунитет. Срещу петима..
Националният съвет за тристранно сътрудничество (НСТС) ще проведе извънредно заседание днес в Гранитна зала в сградата на Министерския съвет, съобщават от пресцентъра на Министерски съвет. Сред основните теми в дневния ред на заседанието са заложени..
Най-престижният форум на местната власт на Балканите – B40 ще се проведе в София между 24 и 25 февруари. Темата на софийското домакинство е “Бъдещето на Балканите: иновации, сътрудничество, зелен преход и растеж”, а фокусът на българското председателство..
Офисът на Европейската прокуратура в София разследва заподозряна за корупция директорка на гимназия, заловена и арестувана след получаване на подкуп. Тя е поискала 20 000 лева от изпълнител, нает по проект за реновиране на училището с обществени..
Началникът на ДНСК издаде заповед за спиране на изпълнението на всички дейности по реконструкцията на ул. „Опълченска” от бул. „Александър Стамболийски” до ул. „Сливница" - II ЕТАП. „Реконструкция на ул. „Опълченска” от бул. „Тодор Александров" до бул...
59 възрастни и две деца са потърсили помощ от екипите на Центъра за спешна медицинска помощ в София след инциденти на заледени улици в столицата за периода от вторник до четвъртък. Това съобщи за БНР говорителят на Центъра Катя Сунгарска. А от..