Млади и талантливи - те са хора на изкуството: продуценти, инфлуенсъри, водещи на подкаст и още много неща.
Те са Павел Колев и Ицака, които бяха гости в предаването “Добър вечер, София“.
Заедно са от студентските си години. Започват с обработка на видеа в youtube, които набират популярност, до направата на сериал, който не бива одобрен.
В по-късен етап се насочват към риалити форматите и създават "Къщата на инфлуенсърите".
Сами се продуцират, а от 2020-а имат трети партньор. Смелото решение на младите ентусиасти да продължат с риалити формати, дава добри резултати.
“Наистина скочихме. Очакванията ни бяха много по-ниски от това, което се случи. И просто продължихме“, разкриха те.
Днес имат своите верни последователи, хора, които харесват това, което правят. Разбира се, срещали са и не малко хейт, срещу който, казват, че са имунизирани.
Но иначе на градивната критика със сигурност обръщат внимание.
"След финала на "Къщата на инфлуенсърите", който ще се случи на 19 октомври, ни предстои още един мащабен проект Zona X – второто ни по-мащабно риалити, за което бяхме пуснали кастинг преди няколко месеца. Вече го заснехме и е готово за качване", допълни тандема.
За работата си с популярните хора и как гледат на конкуренцията, казват, че базата за сравнение в наши дни е различна.
Чуйте какво още споделиха Павел Колев и Ицака пред Крис Илиев и Деси Попова.
Европейската седмица на мобилността e ежегодна инициатива на Европейската комисия за устойчива градска мобилност. Тя приканва европейските градове да посветят поне една седмица на устойчивата мобилност. Провежда се всяка година в периода 16-22 септември и е насочена основно към това да насърчи европейските общини да въвеждат и подпомагат устойчивия..
Без становище за промяна на подробния устройствен план остава зелената площ в близост до блокове 15 и 16 в район “Красно село“. На днешното заседание на общинския експертен съвет по устройство на територията в Направление “Архитектура и градоустройство“ на Столичната община, точката от дневния ред бе отложена за разглеждане. Жителите до въпросното..
Повече от 5 години след като урбанистът Здравко Петров издаде "пътеводител в историята и архитектурата на София, преди броени дни специалистът зарадва любознателните читатели и почитателите на миналото и градската култура с ново свое издание – "Още исторически маршрути: София" . В него той възстановява паметта на българската столица от..
На 16 септември, в София ще се проведе форум за недвижими имоти, който има за цел да даде отговор на основни въпроси при сделките с имоти. Целта е да бъдат предпазени хората от често срещани грешки и потенциални проблеми в процеса на покупко-продажба. На консултациите ще се засегнат често срещани въпроси, като определяне на адекватна цена за..
От години Столичната община се стреми да въвежда дигитализацията във все повече сфери. Въвеждат се иновации, така че да е удобно за столичани. За последните новости пред Радио София разказа зам.-кметът в направление “Дигитализация, иновации и икономическо развитие” към Столичната община Иван Гойчев. "Нещо, което направихме за децата в..
След софийската Алея на книгата и първия учебен ден гост на БНР-Радио София е Зорница Христова – писател и издател . С нея Лили Големинова разговаря за хубави нови книги, за обичащите родители или близки възрастни, които продължават да откриват света през четивата и заедно с децата. А представените книги в "Радиокафе" бяха: "..
Може ли улица да бъде затворена за автомобили не само заради ремонт или снимане на филм, например, а… заради това, че на нея се намира училище? Такъв пример ще бъде показан на 18 септември в София под формата на събитие, озаглавено "Училищна улица", в което организатори и партньори са район "Оборище" и "Карта на София за деца", екологично..