Днес ПФК “Берое” се раздели по взаимно съгласие с португалския футболист Педро Еуженио.Педро Мигел Пина Еуженио е роден на 26 юни 1990 година във Фаро. Висок е 172 см и тежи 71 кг.Започва футболната си кариера в школата на “Фарензе”. През сезон 2003/2004 преминава в детско-юношеската школа на гранда “Спортинг” (Лисабон). Година по-късно отново се връща в родния “Фарензе”.От 2006 до 2009 година се състезава в школата на “Бенфика” (Лисабон).През сезон 2009/2010 се състезава в мъжкият тим на “Месинензе”. Година по-късно играе за “Лоулетано”.Последващите два сезона се подвизава в състава на “Фарензе”. Тимът си извоюва влизането във втора дивизия (трето ниво на футбола в Португалия след Примера Лига и Лига Онра) през втория сезон с класирането си на първо място в трета дивизия, група F (четвърто ниво на футбола в Португалия).Педро пристигна в “Берое” през лятото на 2012 г. и записа 22 мача за клуба, в които отбеляза 3 гола.Ръководството на “Берое” му благодари за съвместната работа и му пожелава успех занапред.
Поредна среща на футболисти с фенове организират от ПФК "Берое". Този четвъртък, 1 май, от 19:00 часа във фен магазина зад Съда (ул. "Захарий Княжески" 81А) трима играчи на старозагорския тим ще се срещнат с фенове за разговор, снимки и автографи. Това са..
За втора поредна година ямболската Природо-математическа гимназия „Атанас Радев“ извоюва национална шампионска титла от ученическите спортни игри по баскетбол. Възпитаниците на най-перспективния млад треньор на Ямбол за 2024 година Милен Костов и..
ПФК "Берое" пусна в продажба билетите за двубоя с ЦСКА-София. Срещата от XXXII кръг на шампионата е насрочена за 3 май, събота от 17:30ч. Цената на билета за мача е 15 лв. в предварителна продажба и 20лв. деня на мача. Пропуските за VIP зоната са на..
За участие в турнир по спортна стрелба на клуб „Левски“ се готвят възпитаници на старозагорския клуб „Августа 1992“. В това състезание ще се изявят Мария Атанасова и Моника Петрова при девойките с пистолет, Мартин Станчев при юношите с..
Възпитаничката на клуб по борба „Берое“ Кристин Илийна ще участва в турнир в Гърция. Тя е част от националния отбор за момичета до 15 години, който води подготовка за Европейско първенство. Седмица по-късно в Самоков предстои Държавен отборен..
Лесопарк „Боровец“ в Ямбол за поредна година беше предпочетен за домакин на международното състезание по планинско колоездене в Олимпийската дисциплина Кроскънтри ХСО. То е част от календара на Международния Колоездачен Съюз и носи точки за..
Днес в Хасково стартира Държавния етап от училищното първенство по бадминтон. При участниците от 11-12 клас Стара Загора ще бъде представена от два отбора, юноши и девойки, от ППМГ „Гео Милев“, водени от учителя Константин Боев. „ Ще се борят..
В София от днес до неделя се провежда турнирът „Пролет 2025“. Състезанието е квалификация за Европейско първенство. „ Надявам се да се покажат добри резултати и да се класират за Европейското с малокалибрено оръжие “, разкри пред радио..
Ръководството на Община Стара Загора награди волейболния „Берое 2016“ с плакет за четвъртото място на отбора в първенството, което дава право на участие в европейската Чалъндж Къп и в турнира за Суперкупата на България, заедно с „Левски“,..
От 25-ти до 27-ми април в Ямбол ще се проведе колоездачното състезание по планинско колоездене в дисциплината крос-кънтри олимпик – Ямбол Bike Cup 2025. Организатори на надпреварата са спортен клуб „Райдърс Юнайтед“ и Община Ямбол...
Студио на Радио Стара Загора
Телефон на слушателя
тел. 042 616440
Email: efir@radio-sz.net
Нюзрум на Радио Стара Загора
тел./факс 042 604227
Email: rsz@radio-sz.net
Рекламен отдел
тел. 042 616431, 042 616432
Email: reklama@radio-sz.net