След края на срещата между „Берое“ и „Славия‘ завършила при резултат 1:1 треньорът на домакините Ферарио Спасов изрази своето разочарование от пропуснатата победа. Специалистът бе категоричен, че двубоят срещу „белите“ е затвърдил негативната статистика в офанзивен план.
„Представянето ни до този момент не кореспондира с името на отбора и неговите успехи“, подчерта старши- треньорът на „Берое“. По думите на Ферарио Спасов до зимната пауза ситуацията с липсата на положения и малкото отбелязани голове трудно би могла да бъде променена.
На другия полюс на настроенията бе старши- треньорът на „Славия“ Владимир Иванов, които изрази своето задоволство от спечелената точка. „Доволен съм преди всичко от показаното от футболистите на терена. "В Стара Загора играем трудно, което прави точката още по- важна“, заяви след мача треньорът на „белите“.
Вратарят на „Славия‘ Георги Петков, който направи невероятно спасяване при удар с глава на Георги Божилов, обясни след двубоя, че гостите са извлекли максимума от сблъсъка с „Берое“
"Берое" подписа договор с аржентинския вратар Валентино Кинтеро, съобщиха от клуба . Той е четвъртото ново попълнение за старозагорци през това лято. Кинтеро е роден на 14 април 2003 година в Росарио, Аржентина. Стражът е продукт на школата на "Росарио..
Баскетболният вицешампион на България при жените „Берое Стара Загора“ ще играе в група „L“ на втория по сила турнир Еврокъп. Съставите, серщу които ще се изправи старозагорският отбор, са „Вилньов“ Франция, „Фрибур“ Швейцария и „Шленза“ Вроцлав..
В Русе бе проведено Държавното първенство по триатлон – спринтова дистанция. Възпитаниците на старозагорския клуб „Траяна Триатлон“ се завърнаха с три медала. „ Състезанието мина много добре, изключително доволен съм от всички деца “, заяви..
Добра новина за старозагорския ММА след скандала с отхапаното ухо в боя между двамата местни представители - Митко Илиев и Георги Валентинов. Апостол Апостолов от старозагорския боен клуб "Атила" спечели бронз на Световното първенство по ММА в Дубай...
Михаела Христова и Девора Тенева от баскетболният "Берое" попаднаха в разширения състав на българския национален отбор, който започна подготовка за Европейското първенство, Дивизия Б, което ще се проведе от 20 до 29 август в Истанбул, Турция. В момента..
ПФК "Берое" пусна в продажба билетите за първия си домакински мач от новия сезон в Първа професионална футболна лига на България. Срещата от II кръг на шампионата срещу ЦСКА 1948 е насрочена за 26 юли, събота от 19:00ч.. Двубоят ще бъде предаван пряко..
"Берое" започна сезона с нулево равенство при гостуването си на варненския "Спартак". Тимът, воден от новия си наставник Виктор Басадре, имаше добри шансове да стигне до успеха, но играчите в зелено-бяло така и не успяха да отбележат попадение. В състава..
Възпитаниците на старозагорския клуб по плуване „Траяна“ завършиха летния сезон на 50 метров басейн с участие в държавното първенство за юноши и девойки младша възраст в Пловдив. В надпреварата се изявиха над 300 плувци от 60 български клуба...
Кметът на Община Гурково Кънчо Папазов поздрави младия борец Иван Иванов-младши, завоювал втора поредна титла на САЩ по класическа борба, този път в по-висока категория до 80 кг, на националния шампионат Фарго 2025, съобщиха от общинския пресцентър. „С..
От 3 до 10 август в Пловдив ще бъде проведен шахматният турнир Мемориал „Трингов“. От старозагорския клуб зад шахматните дъски в Града под тепетата ще застанат Ивайло Вичев, Калоян Калоянов и др. Ивайло преди броени дни спечели право за..
Студио на Радио Стара Загора
Телефон на слушателя
тел. 042 616440
Email: efir@radio-sz.net
Нюзрум на Радио Стара Загора
тел./факс 042 604227
Email: rsz@radio-sz.net
Рекламен отдел
тел. 042 616431, 042 616432
Email: reklama@radio-sz.net