Юношите на "Берое" спечелиха убедително дербито на Стара Загора с "Верея" от 18-я кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 г., югоизточна зона. "Зелено-белите" се наложиха с 5:0 над градския съперник за втори път този сезон. При същият резултат завърши срещата между двата тима и през есенния полусезон.
Това бе победа №12 за "Берое" този сезон в Елитната юношеска група. Тимът продължава да заема третото място в групата с 36 точки. На първите две места с по 43 точки са пловдивските "Ботев" и "Локомотив". "Зелено-белите" обаче са с мач по-малко като все още им предстои да изиграят отложения си от 11-я кръг двубой с "Асеновец 2005" (Асеновград).
В следващия кръг "Берое" е домакин на "Поморие". Бургаският тим, който заема последното място в класирането, в този кръг отстъпи с 0:4 на "Локомотив" (Пловдив). Двубоят по програма ще се играе на 6 май от 11.00 часа
Срещите на останалите двама представители на "Берое" в Елитните юношески групи са утре и в понеделник. В неделя от 16.00 на спортна база "Берое" юношите до 19 години приемат "Нефтохимик", в понеделник от 11.00 часа отборът до 17 години гостува на "Лудогорец" в Разград.
В София бе проведен Национален турнир по Санда Кикбокс . В това състезание възпитаници на клуб „Комбат Спорт“ Димитровград се представиха силно и извоюваха купата за трето място в отборното класиране по медали. „ Представихме се много добре “,..
"Берое" най-накрая обяви очакваната от всички раздяла със старши треньора на представителния отбор Алехандро Сагерас. "Искаме да изразим нашата най-искрена благодарност към г-н Сагерас за неговия професионализъм, отдаденост и отговорност през почти двете..
Преди по-малко от денонощие лекоатлетката от спортен клуб по лека атлетика "Берое" Стара Загора - Девора Аврамова спечели сребърно отличие на полумаратона в Белград, Сърбия при силна конкуренция от страна на състезателки от Кения. За този си пореден..
"Загубихме гостуването си в Смолян от "Родопа" с 1:2. Определено имаше доста спорни съдийски отсъждания в наш ущърб, които повлияха на крайния резултат. Но в същото време искам да споделя, че изпитвахме и нужда от доста отсъстващи наши футболисти в този..
Диана Георгиева е на 13 години от Стара Загора и е състезателка по карате в "Карате клуб Берое". Треньори са е Живко Сираков и Наньо Ленов. Диана тренира този спорт от 9 годишна, преди това е тренирала и спортна гимнастика. Дисциплина, концентрация,..
Загуби претърпяха вчера баскетболните отбори на Берое Стара Загора. В първия си мач от първенството женският тим на Берое загуби тежко при гостуването си на Рилски спортист в Самоков с 57:85. За "Берое" Валерия Алексиева записа 12 точки и 5 асистенции,..
В Ямбол беше открита обновената сграда на градския стадион със средства, осигурени по Плана за възстановяване и устойчивост, като предстои ремонт и на козирката на стадиона, както и на трибуните. Състезатели и треньори от спортни клубове в..
Баскетболният "Берое" спечели домакинството си срещу "Левски" с 89:76. Възпитаниците на треньора Даниел Клечков не допуснаха изненада срещу столичния си опонент и записаха първата си победа в Националната баскетболна лига от месец насам и общо четвърта за..
"Постигнахме добра победа с 2:0 у дома над един сериозен и твърд състав, какъвто е "Созопол". Продължаваме с победите и трупане на точков актив и това е най-важното. Оттам идва и самочувствието на момчетата. Утре имаме мач, но за Купата на аматьорската..
Национален футболен куиз се проведе в Стара Загора в неделния ден. Десетки участници от седем града на страната премериха сили на полето на футболните знания. Първенец сред общо 14 отбора стана тим от София. Организаторът на събитието..

Студио на Радио Стара Загора
Телефон на слушателя
тел. 042 616440
Email: efir@radio-sz.net
Нюзрум на Радио Стара Загора
тел./факс 042 604227
Email: rsz@radio-sz.net
Рекламен отдел
тел. 042 616431, 042 616432
Email: reklama@radio-sz.net
