"Берое" гостува на "ЦСКА" 1948 в среща от 1/8 финалната фаза на турнира за Купата на България. Двубоят на стадион "Витоша" в Бистрица е с начален час 14:30ч.. Главен арбитър на двубоя е Георги Кабаков. Старши треньорът на Берое Хосе Луис Ачиари определи група от 18 играчи за двубоя. Леандро Годой се завръща в групата след изтърпяване на наказание.
Цялата група на Берое за мача с ЦСКА 1948:
Родриго Ачинели, Димитър Алтънов, Сегундо Пачаме, Густаво Каскардо, Тиаго Сейхас, Майк Севайос, Стефан Гаврилов, Жорди Говеа, Енцо Ойос, Викторио Вълков, Франко Минго, Васил Василев, Енцо Еспиноса, Франсиско Политино, Лучиано Скуадроне, Вини Трибуле, Леандро Годой, Едвин Ласо
Старозагорци достигнаха до 1/8 финалната фаза след драма във Видин срещу тима на "Бдин".
Стара Загора за пети път се превръща в студентска спортна столица на България с провеждането на Националната универсиада 2025. Началото бе поставено с водосвет снощи. Поради неблагоприятните метеорологични условия церемонията се проведе в зала „П. Р...
"Победихме в един оспорван мач трудно в полуфинала за Купата на аматьорската лига състава на "Севлиево" на стадион "Трейс Арена" в Стара Загора. Първото полувреме поведохме с 1:0 и държахме инициативата. През втората част съперникът ни изразни..
За участие във важни състезания се готвят възпитаниците на клуб „Георги Вангелов“ в Раднево. В края на тази седмица в Самоков предстои Държавният лично-отборен шампионат за момчета. „ Ще участваме с трима състезатели, Денис Желев, Владимир..
На пресконференция в Община Стара Загора бе оповестено началото на сътрудничеството между ДЮШ на футболния „Берое“ и футболната Академия „Болоня“. Зам. кметът Радостин Танев заяви, че темата е много хубава за развитието на децата и на..
"Сезонът наближава своя край. За нас пролетния полусезон не бе добър и допуснахме доста загуби. С оглед на факта обаче, че спрямо първата част от шампионата около 15 играчи напуснаха състава и разчитахме на много нови момчета това донякъде обяснява..
От участие в международен турнир „Фарос Джунийр“ в Александруполис се завърнаха малки плувци от старозагорския клуб „Траяна“. По сините коридори в гръцкия град стартираха състезатели от България, Гърция, Турция и Албания на възраст 10-12..
В сряда от 11 часа в спортна зала „Иван Вазов“, със срещата "Хебър" Пазарджик - "Левски" София, ще започнат двубоите от финалния турнир на юношеското волейболно първенство. Домакин на надпреварата е старозагорският клуб „Берое 2016“. „ Това са..
"Над 80 състезатели от четири града взеха участие в първия Национален ученически турнир по пикълбол в България. Турнирът се проведе в спортен комплекс „Спорт Олимпик", София. Титлите в различните възрастови групи при юношите спечелиха Петър..
Баскетболният „Берое Стара Загора“ прие „Черно море Тича“ във втори сблъсък от четвъртфиналния плейоф на първенството в НБЛ, бори се, представи се достойно, но загуби с 86:91 точки. Възпитаниците на Даниел Клечков не започнаха добре мача, а липсата..
В спортна зала „Общинска“ в Стара Загора приключи финалният турнир за Купата на БФБ за девойки до 18 години. Във финалната битка „Берое Стара Загора“ победи „Локомотив“ София със 73:72 точки. Срещата бе много оспорвана, със смени на водачеството в..
Студио на Радио Стара Загора
Телефон на слушателя
тел. 042 616440
Email: efir@radio-sz.net
Нюзрум на Радио Стара Загора
тел./факс 042 604227
Email: rsz@radio-sz.net
Рекламен отдел
тел. 042 616431, 042 616432
Email: reklama@radio-sz.net