Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Ароматният свят на PRIMAVERA

платена публикация
Чистите растителни съкровища в етеричните масла

| обновено на 25.02.22 в 17:08

Случвало ли ви се е да искате да пробвате ароматерапия у дома и да не знаете на кои производители да се доверите? Във вече богато населения на арома продукти пазар в България, понякога можем да се изгубим сред разнообразието от видове.

100% натуралните етерични масла въздействат на тялото и душата ни, като енергийни пакети – чисти, растителни съкровища. Имат холистично действие, както на физическо, така и на психическо ниво и разгръщат пред нас многобройните си благоприятни ефекти.


Но как да разпознаваме добрите продукти за ароматерапия? По какво се отличават и дали цената им определя тяхното качество?

Един специализиран магазин за ароматерапия и натурална козметика в Бургас, със сигурност може да ни помогне да се ориентираме в богатия ароматен свят.

Здравейте читатели на БНР Бургас, ние сме МаКаСа и за нас е удоволствие, специално за Вас, като официални представители на PRIMAVERA за България да Ви представим една от най-качествените компании за ароматерапия в света.

Силата на растенията за благополучие на тялото, ума и душата. Кои са PRIMAVERA?


Под логото на италианската богиня на пролетта  Primavera, немската компания предлага над 400 ефективни, 100% натурални, био сертифицирани продукти, които се оценяват с неоспоримото си качество в повече от 32 страни по света. Ароматите на PRIMAVERA ни придружават през целия живот,  защото основните сили на растенията имат цялостен ефект върху тялото, ума и душата ни. Компанията има завидния 35 годишен опит в предлагането на ароматерапевтични продукти, истински пионер в богатия растителен свят. Какво можете да намерите под логото на Primavеra:

  • Над 150 различни видове етерични масла, абсолюти и екстракти
  • Арома блендове специално разработени за ароматизиране на помещения
  • Висококачествени дифузери и арома камъни за пасивна дифузия
  • Серия Aroma Comfort масажни маслаи рол-они
  • Аромати за деца Primavera Kids
  • Подбрана колекция от флорални води
  • Арома спрейове за ароматизиране на стая
  • Специализирана терапевтична серия Aroma Care с масажни  масла при различни здравословни проблеми
  • Базови масла с високо качество и чист натурален произход, без рафиниране
  • Био козметика за лице с растителни съставки

Извличането на висококачествени етерични масла е голямо изкуство. Изкуство, на което можем да насладим по всяко време на деня – у дома, в офиса, на работното място вкъщи, в хотелската стая, в колата. Доверете се на арома професионалистите в МаКаСа, на доказаните световни и български производители, които предлагаме в нашия онлайн магазин за ароматерапия и натурална козметика. 




Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!
Новините в развитие можете да следите и в нашата Facebook страница, както и в Twitter. Последвайте ни и в Instagram и YouTube за различния поглед на събитията от деня.
ВИЖТЕ ОЩЕ

Ваня Христова проведе дарителска кампания за гинекологичното отделение на УМБАЛ-Бургас

Нова апаратура и постелъчно бельо бяха закупени чрез дарителска кампания за гинекологичното отделение, сектор "Патологична бременност" в УМБАЛ Бургас. Инициатор на доброто дело бе Ваня Христова, координатор на фондация „Искам бебе“ в града. Само за два дни са събрани над 6 хиляди лева.  Всъщност историята започва от едно лично..

публикувано на 28.09.25 в 17:30

Николинка Ганева сбъдва мечтите си, въпреки че е в инвалидна количка

Когато човек много иска да сбъдне своя мечта, нищо не може да го спре. Дори и болест да го е приковала на инвалидна количка, той трябва да опитва предизвикателствата в живота си. В това е убедена  Николинка Ганева, която въпреки, че е в инвалидна количка се научи да се гмурка под вода.  Бургазлийката е на 54 години и със спастична..

публикувано на 28.09.25 в 17:00

Клоунът Паоло Нани гостува в Бургас с уличния спектакъл „Джекил на лед“

Световноизвестният клоун Паоло Нани пристига в България за турне в четири града със своето улично представление „Джекил на лед“. Бургаската публика ще може да го види на 27 септември от 18:00 ч. на сцена „Охлюва“ в Морската градина. Входът е свободен, а сладоледът – безплатен.     Преди спектакъла, от 17:30 ч., със свое шоу ще се включи и Ивомир..

публикувано на 27.09.25 в 15:00

Оксана Желяпова: Бесарабските българи обичат и милеят за прародината си

Оксана Желяпова е родена в град Кишинев в смесено семейство на молдовка и българин и с корени от град Твърдица, район Тараклия в Молдова. Тя е юрист по образование. Българските й корени са от Сливенския район и местния град Твърдица. Бесарабската българка спечели титлата „ Мисис България Вселена 2022“, като каузата, с която участва е да..

публикувано на 22.09.25 в 10:00

България влезе в Книгата на Гинес с най-голямата кучешка торта в света

България влезе в Гинес с най-голямата кучешка торта в света. Тя бе представена в София.  Автор е д-р  Костадин Шанков,  ветеринарен лекар и специализиран кучешки готвач. Организатор и рекордьор е най-голямата верига зоомагазини у нас . Тортата е с размери –2 на 2 метра и тегло точно 305,8 кг. Приготвена е изцяло от натурални продукти, отговарящи..

публикувано на 20.09.25 в 13:35

Ямболският Безистен отбелязва 10 години като културен център

10 години от преобразуването си в културен център отбелязва петвековният Безистен в Ямбол. Днес и утре в средновековната сграда и пространството около нея ще бъдат открити  изложби, арт-ателиета и концерти. Отбелязването на 10 -те години от трансформирането на емблематичната за Ямбол сграда на Безистена от покрит базар в културен и..

публикувано на 18.09.25 в 10:40

Червенокоремни тамарини са новите екзотични обитатели на бургаския зоопарк

Зоопарк Бургас вече е дом на двойка червенокоремни тамарини, познати още като белоусти, заради шарката около муцуната им.  Това са първите екземпляри от този вид, които могат да бъдат видени у нас, и тяхното присъствие е атракция както за посетителите, така и за любителите на екзотичната природа.  Миниатюрните маймунки впечатляват със своето..

публикувано на 17.09.25 в 12:00