платена публикация
Коледа е време на топлина, уют и споделени моменти. Това е сезонът, в който забравяме за натовареното ежедневие и се обръщаме към най-близките си хора с обич и внимание. И какъв по-добър начин да изразим тази обич от добре подбран коледен подарък? Но зад всеки красиво опакован дар се крие нещо повече от материална стойност – това е символ на грижа, мисъл и благодарност.
Зарадвайте любимите хора с нещо различно – подарете им време за истинска почивка и бягство от забързаното ежедневие – изненадайте ги с ваучер или пакет за спа.
Ваучерът за СПА, масаж или козметична процедура е идеалният коледен подарък, особено когато искате да избегнете клишетата и да изненадате с един наистина практичен и оригинален подарък.
Ето и нашите предложения:
СПА карти, включващи използването на фитнес, басейн, джакузи и термална зона:
СПА пакети, които включат използването на фитнес, басейн, джакузи, сауни, парна баня:
СПА, фитнес, масажни и козметични пакети:

Представяме ви и пакетните ни предложения за масажи, остеопатия и пресотерапия.
Карта/ваучер за СПА от Ability SPA
Ability SPA предлага и подаръчни ваучери на стойност по избор на клиента – 20,30,50, 100 или 200 лева, решавате вие. Срокът им на валидност е 1 година.
Mожете да вземете на място от нашата СПА рецепция или да поръчате на тел. +359 895 635 555, както и на имейл: abilityspa@mail.com.
Тук можете да видите меню с всичките ни услуги – abilityspa.com
Очакваме ви всеки ден от 07:00 до 22:00 часа на адрес: гр. Бургас, х-л България, ул. „Александровска“ 21.
На 1 ноември започна „Операция: Плюшено мече“ - най-мащабната Коледна кампания за сбъдване на мечти на деца и младежи, лишени от родителски грижи, в риск, с увреждания и от социално слаби семейства и възрастни в България. Преди 18 години организацията започва с гражданска доброволческа инициатива с подаръци за 40 деца от дом в Бургас. Днес..
Есенен благотворителен базар проведоха в ОУ „Иван Вазов“ – кв. Банево през тази седмица. Събраните средства са в подкрепа на 10 - годишния Никола Димов, на който му предстои скъпоструваща операция в САЩ. Момчето е родено с дефицит на бедрената кост тип 1А. Ученици, учители и родители в учебното заведение превърнаха есента в празник на добротата..
Силвия Рашкова, освен родом от Бургас, е и още по-свързана с водата, тъй като е национален рекордьор в няколко дисциплини по свободно гмуркане. Наскоро тя добави още 5 рекорда в колекцията си, която вече наброява цели 13. Нейно лично постижение е 67 метра, като вече гледа към 70. Силвия Рашкова с 5 национални рекорда на Световното..
Три двугърби камили – майка, баща и тяхното малко – са новите обитатели на Зоопарк Бургас. Родителите се казват Кали и Фреди, а тяхното дете все още няма име и очаква своя осиновител, който ще може да го избере. Камилите са в отлична форма и вече се чувстват добре в новия си дом. Те разполагат с повече от пет декара площ, където свободно се разхождат..
Историческият роман „Деултум посреща Свирепия“ на Ирина Вагалинска е втората й книга от литературната поредица „Провокирано от археологията“. Първата „Мистерии в Хераклея Синтика“ се радва на голям читателски интерес и е посветена на и проучванията в античния град край Петрич. Действието във втората книга се развива в Деултум,..
Над 4600 тръноопашати потапници са били регистрирани в езерата около Бургас, съобщават от Българското дружество за защита на птиците. Тръноопашатата потапница е световно застрашен вид със силно намаляваща популация. В света са останали между 5300-8700 възрастни индивида. Зимуващата популация в Европа е оценена на между 7500 – 15 900 индивида. У нас те..
Димитровска питка с ябълка, баница с агнешки дреболии, страджански зелник и хлебчета с бекон и карамелизиран лук бяха част от изкушенията в първия фестивал на хляба "Българщина" в Бургас. Той се проведе в двора на Гимназията по туризъм "Проф. д-р Асен Златаров" и е посветен на големия християнски празник Димитровден. Инициативата е на фондация "Евгени..
Силвия Рашкова, освен родом от Бургас, е и още по-свързана с водата, тъй като е национален рекордьор в няколко дисциплини по свободно гмуркане...
Есенен благотворителен базар проведоха в ОУ „Иван Вазов“ – кв. Банево през тази седмица. Събраните средства са в подкрепа на 10 - годишния Никола..
На 1 ноември започна „Операция: Плюшено мече“ - най-мащабната Коледна кампания за сбъдване на мечти на деца и младежи, лишени от родителски грижи,..