от 07.00 часа

"Шурданица" на второ място във временното класиране на четвърта дивизия

Нови екипи донесоха късмет на четвъртодивизионния "Шурданица" /Георги Дамяново/. Дамяновчани биха с 4:1, като гост "Ботев 1930" /Кобиляк/ в мач от 9-ия кръг. Победата изкачи на второ място във временното класиране "Шурданица".

Играещият треньор на Георги Дамяново Георги Владимиров откри резултата в 4-та минута. Георги Каменов изравни 1:1, а до почивката гостите поведоха с гол на Светлин Томов. Цветан Методиев и Теодор Георгиев доведоха нещата до 4:1 за "Шурданица". Преди мача ръководството на клуба раздаде пълна спортна екипировка на отбора на реномираната марка Legea. Екипировката бe закупена благодарение на кмета на община Георги Дамяново инж. Дилян Димитров.

"Бойчиновци" – "Вихър" /Николово/ 2:4.

Лидер във временното класиране продължава да е Ерден с 25 точки. С 22 е преследвачът "Шурданица" Георги Дамяново, а на трето място с 21 е отборът на Вършец.
По публикацията работи: Любо Андреев