Група Aftertaste е създадена от четирима млади приятели, обединени от любовта си към хубавата музика. Поп, рок и малко пънк за още по-добро настроение – такъв е послевкусът, който остава у слушателите след като чуят песните им. Започват да свирят заедно през 2008 г. в състав Хриси /вокали/, Ангел /китара/, Ивелин /бас китара/ и Панайот /барабани/. Сами пишат музиката си, като всеки отговаря за своята партия, а Хриси е автор на текстовете. Стилът на Aftertaste е повлиян основно от британски и американски рок изпълнители, а в свободното си време всеки има различни предпочитания към това какво ще слуша.Снимки: БНТ-архив, Здравко Петров - БНР
Концерт на супергрупата "Фондацията", рожден ден на Кирил Маричков и Ден на българския рок – тези три събития се събират в едно на 30 октомври в София в зала "Асикс Арена" (бившата "Фестивална") от 20 ч. Големият концерт ще срещне на една..
Като вече установено име на българската музикална сцена, Графа винаги подкрепя млади и талантливи артисти. Най-новата му песен "Всеки от нас" е в дует с Robi – особено популярен изпълнител от по-новото поколение. Видеото към песента заслужава..
Още с появата си на българската музикална сцена преди почти 20 години, рок музикантът Тома Здравков ни спечели с автентичното си присъствие. Макар и..