Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Съветът по сигурността ще обсъди борбата с корупцията

Снимка: БГНЕС

Необходимостта от нови и адекватни политики за борба с корупцията ще бъде една от темите, която ще бъде обсъдена днес на заседанието на Съвета по сигурността. Служебният министър-председател Стефан Янев реши да свика органа, за да постави и други важни въпроси – обсъждането на мерки, гарантиращи политическата стабилност, както и прилагането на по-ефективни механизми за координация и взаимодействие на структурите в сектор „Сигурност“. Очаква се да бъде направен анализ и на актуалните рискове и заплахи пред системата за защита на националната ни сигурност.



Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

Евродепутатът Емил Радев организира международна конференция срещу насилието над животни

Под надслов "Заедно срещу жестокостта! Нови заплахи и ефективни решения в защита на животните" в София ще се проведе международна конференция, организирана от Емил Радев – евродепутат и зам.-председател на Интергрупата за защита на животните в..

публикувано на 12.05.25 в 07:00

Момичета от социални услуги ще участват в благотворително модно дефиле

Импровизирано модно дефиле с участието на момичета от социални услуги и абитуриентки от 2-ро СУ "Акад. Емилиян Станев" ще се състои днес в столичното Подкуполно пространство на зона "Ларго". Събитието е част от кампанията на благотворителната..

публикувано на 12.05.25 в 06:00

Слънце и дъжд в първия ден от седмицата

В понеделник преди обед ще преобладава слънчево време. Следобед главно в южната половина от страната ще превали. Минималните температури ще бъдат между 6° и 11°, в София – около 6°, а максималните – между 16° и 21°, в София – около 18°. В..

публикувано на 11.05.25 в 18:30