Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

България отпадна от Мондиал 2022 по волейбол за жени

Снимка: Facebook /@bfvolley

България загуби срещу Канада и отпадна от Мондиал 2022 по волейбол за жени. В четвъртия си мач от група "С" българките загубиха с 1:3 (21:25, 27:25, 20:25, 15:25) срещу Канада, като имат четири поредни поражения до момента, предаде БТА.

Последният двубой на България е срещу Казахстан. Изходът от срещата е без значение за двата състава. Българският отбор е на пето място в група "С" и записва най-слабото си представяне на световен шампионат, оставайки извън топ 16.

БНР подкасти:



Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

Търсят възможности за противодействие на младежката агресия чрез култура

Дискусия за ролята на културата като средство за противодействие на насилието и младежката агресия организират "Гьоте институт"- България и Сдружение "Фабрика за идеи" от 16:00 г. до 18:00 ч. в "Гьоте институт" в София. Отворената дискусия с вход..

публикувано на 25.02.25 в 09:05

Представят анализ на състоянието на Въоръжените сили на България

В рамките на Годишната конференция на началника на отбраната адмирал Емил Ефтимов, днес ще бъде представен "Анализ на състоянието и подготовката на Въоръжените сили през 2024 г.". Сред участниците в заседанието ще е министърът на отбраната Атанас..

публикувано на 25.02.25 в 07:30

Очаква се повишаване на температурите

Във вторник , 25 февруари, минималните температури ще са между минус 5 и 0°, на североизток и до минус 11°. В София ще е около минус 3°. Сутринта край реките са възможни мъгли. През деня слаби превалявания от дъжд ще има на места в югозападните..

публикувано на 24.02.25 в 18:45