Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Фрийстайлъри ще опитат пистите на “Витоша Freestylerz”

Снимка: ЕПА/БГНЕС

Първото издание на “Витоша Freestylerz” ще се състои днес от 10,00 ч. на Меча поляна във “Витоша сноупарк” и в него ще могат да участват фрийстайл скиори и сноубордисти.

“Идеята е да направим един фрийстайл празник - горе ще има музика, демонстрации. Разполагаме с информация, че някои от най-добрите ни фрийстайлъри ще бъдат на Витоша”, каза Ема Паунова от екипа на организаторите Concept Creative. Тя добави, че всеки, който има необходимата физическа подготовка и притежава каска, е добре дошъл.

Събитието е отворено и за начинаещите - те ще продобиват умения на някои от по-лесните уреди.



Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

Плиска е център на честванията за 1160 години от покръстването на България

На 2 май председателят на Народното събрание Наталия Киселова ще присъства на отбелязването на 1160 години от покръстването на българския народ и 1170 години от създаването на българската азбука в Плиска. Това съобщиха от пресцентъра на парламента,..

публикувано на 01.05.25 в 17:11
президентът на Конфедерация на труда “Подкрепа“ Димитър Манолов

Една четвърт от работещите в страната нямат или не искат трудов договор

25% от работещите са без трудов договор, борбата със сивата икономика трябва да е основен приоритет на държавата. Това заяви по повод Деня на труда 1 май социалният министър Борислав Гуцанов във Варна. За министъра е странно, че част от самите..

публикувано на 01.05.25 в 15:29
От ляво на дясно са Станислав Стоянов, Кийт Селф, Петър Петров и  Климент Шопов

От “Възраждане“ не искат еврото и предлагат обвързване на лева с долара

На 30 април в сградата на Конгреса на САЩ е имало среща между делегация от партия "Възраждане" и републиканския депутат Кийт Селф, който е зам.-председател на Комисията по външна политика в Камарата на представителите на САЩ и председател на..

публикувано на 01.05.25 в 14:49