Йосиф Панов-Пепелянката защити световната си титла в полусредна категория на Универсалната боксова организация (UBO). Българският боксьор срази французина Санди Месуд след 12 равностойни рунда и единодушно съдийско решение. Това беше и основната битка от галавечерта на бойните спортове Max Fight 56.
Панов заслужи аплодисментите на близо 10 000 зрители в Арена София, както и суперлативи от голямата звезда на трибуните - Конър Макгрегър. Ирландската легенда в ММА награди и двамата боксьори с бонус от по 12 000 евро. Още толкова заслужи Борислав Велев-Рой за нокаут на вечерта в подгряващия сблъсък с Пабло Мендоса.
Панов вече има 25 победи на професионалния ринг. След триумфа той благодари за подкрепата и призова зрителите още веднъж да скандират "Българи, юнаци!"
В "България днес" на 10 Септември слушайте: 01:45 - Актуално от България и сънародниците по света 17:48 – Преди откриването на новата учебна година пред Радио България говори Меглена Любенова – зам.-директор на Българския..
В четвъртък минималните температури ще са от 16 до 19°, в София – 16°. През деня под влиянието на преминаващ от запад на изток студен атмосферен фронт облачността ще е предимно значителна, купесто-дъждовна и около и след пладне в Западна и..
В неделя (14 септември) ще бъде пуснато движението по цялата магистрала "Европа". Това обяви министърът на регионалното развитие и благоустройството Иван Иванов на заседание на Комисията по регионална политика, благоустройство и местно..
6581 са получилите българско гражданство за първите шест месеца на 2025 г., покзва отчетът на Комисията по българско гражданство към вицепрезидента..
В сряда минималните температури ще са от 13 до 18°, в София – 15°. През деня ще преобладава слънчево време, с разкъсана средна и висока облачност...
Със 128 гласа "за", 56 "против" и 6 "въздържал се" Народното събрание избра председателя на Комисията за защита на потребителите Мария Филипова за..