Още една група български граждани се прибра в родината рано тази сутрин от Ливан. Това е станало със съдействието на външното министерство, посолството на България в Бейрут и канадските ни партньори, съобщиха от МВнР.
Още български граждани се завърнаха от Ливан
С помощта на Канада и в координация между Ситуационния център на министерството, българското посолство и партньорски служби вчера у нас пристигна първата група българи, изведени от Ливан.
Ситуационният център в МВнР продължава да търси възможности за безопасното завръщане в България на други потърсили съдействие наши сънародници и членовете на техните семейства, пише още в съобщението.
Консулската служба към Посолството на България в Техеран, временно преустановява обслужването на граждани. Заради това дипломатическото представителство на България в Ислямска република Иран, публикува информация за контакт при неотложни случаи...
През България и Румъния премина пър вият азерск и газ за Украйна Украинската държавна енергийна компания "Нафтогаз" подписа първото си споразумение с азербайджанската държавна петролна и газова корпорация SOCAR за внос на..
Помощ на обща стойност 900 хил. лв. ще бъде отпусната на пострадалите семейства в пожарите, реши Министерският съвет. Силният вятър разнася горските пожари в Пирин планина " Дотук можеха да кандидатстват за 1914 лв. Отпускаме по още 3 хил. лв. на..
Сръбският президент заговори за предсрочни парламентарни избори Президентът на Сърбия Александър Вучич заяви, че не може да се кандидатира за..