Дни преди рождения си ден и месец преди своя голям концерт в зала "Арена София", Любо Киров представи пореден сингъл от албума "Ново сърце" – докосващата сърцето балада "Всичко е наред". Текстът, както винаги е на Любо, Боян Христов е автор на музиката, аранжиментът отново е дело на Ангел Дюлгеров.
"Тази песен носи специално послание. Разказ е за моментите, в които човек потъва в себе си. Винаги е по-лесно да се измъкнеш, когато някой ти каже: "Спокойно, всичко е наред", споделя изпълнителят.
Освен с аудио, "Всичко е наред" излиза с въздействащо музикално видео. Клипът е по идея на Васил Стефанов и в него специалното участие взима известният актьор Дарин Ангелов.
"Идеята във видеото тръгна от спомен за моя баща. Родителската любов е безрезервна и много прилича на божествената", казва още Любо Киров.
Почитателите на Любо Киров ще имат възможност да чуят на живо "Всичко е наред" и най-големите му хитове по време на концерта му на 28 ноември в Зала "Арена София". Освен вълнуващи музикални изпълнения, артистът е подготвил изненадващи визуализации и специални гости.
Редактор: Диляна Трачева
Първото издание на Международния музикален фестивал "INTERNATIONAL MUSIC STARS SENZA FRONTIERE" ще се проведе в началото на септември, а не през юни както беше предварително анонсиран. Деца и младежи от Европа ще представят музикалния си талант в..
Снимки: operasofia.bg, Христо Юскеселиев (архив), discogs.com, Държавна Опера - Стара Загора
Правец се превръща в сцена на музикалната класика под открито небе. От 18 до 20 юли т. г. на живописния бряг на езерото и на централния площад на града ще се състои юбилейното 20-о издание на Pravets Art Nights – събитие, което в последните две..
Във възлов за Михаела Маринова период, в който животът и музиката ѝ се пресичат, певицата представя може би най-личната си песен - "100 мечти". Тя е..