В "България днес" на 30 април слушайте:
01:12 - Актуална информация от страната и българските общности зад граница
06:30 - Прогноза за времето
12:40 - Разговор с Теодор Шишманов, един от основателите "Тоника СВ", за опита и колегите му в Радио България през 80-те години на ХХ в.
26:30 - 24 май е Ден на българското културно наследство в Лас Вегас
36:00 - Хитът на Том Стопард "Розенкранц и Гилденстерн са мъртви" с премиера в Народния театър
44:20 - Църковен календар
51:30 - Песен на деня: "Последен влак" – новата авторска песен на HARALAMBIEV
Водеща е Мария Стоева
В "България днес" на 14 август слушайте: 01:08 – Актуално от България и сънародниците по света 13:09 – Как и защо българското биопроизводство става все по-малко? 24:28 – За 26-ти път в Розовата долина се провежда Празникът на калоферската..
В "България днес" на 13 Август слушайте: 01:23 – Актуално от България и сънародниците по света 12:25 – В пика на летния сезон – как ресторантьори и клиенти очакват смяната на валутата? 23:30 – Да избягаме към Своге за..
В "България днес" на 12 август слушайте: 00:20 - Актуално от България днес 08:30 - Българското неделно училище "Аз Буки Веди" вече 16 години учи децата на сънародниците ни в Кьолн на българско четмо и писмо – интервю на Диана Цанкова с..