„Аз съм изключително чувствителен човек. Емоциите не преминават покрай мен, преживявам всичко дълбоко. Да изпаднем в подобно извънредно положение на изолация беше лошо, но имаше и своите позитиви. Успях да намеря време за себе си, да се вгледам в детайлите, да пиша песни, да творя. Във видеата си залагам на хумора, защото той помага на чувствителните хора като мен да се справят с житейските ситуации по-лесно“, казва певицата.
В края на миналата година, Теди зарадва феновете си с песента „Без грим“, в чийто видео клип участва и поп певецът Тодор Гаджалов. „Home Alone“ пък беше презентирана на 19 март, сякаш в унисон със случващото се. Разбира се, изолацията, пък и който и да е друг по-труден момент, се преживява по-лесно с помощта на музиката.
„Аз слушам много различни жанрове. Дразня се, че хората слагат етикети на музиката. Нямам проблем да си пусна R&B, например Тони Бракстън, след това да слушам по-тежичко рок парче и после да мина на Еминем. За мен това е абсолютно ОК. Понякога си пускам нещо весело и танцувам, друг път залагам на тежка, депресарска и мрачна музика“, допълва още Теодора.
Ако и вие смятате, че хуморът и музиката са в основата на доброто настроение, можете да се забавлявате заедно с Теди в социалните мрежи.
Чуйте още за нейното ежедневие в звуковия файл.
Вълнуващо пътуване в света на звездите от границите на митичното и сетивното до отвъд хоризонта предлага Националният етнографски музей (НЕМ) при БАН в новата си временна експозиция, озаглавена "Звездното небе – митология и наука" . Изложбата събира под един покрив културно и научно наследство в областта на астрономията и космонавтиката,..
В три поредни недели - 8, 15 и 22 юни, от 11.00 часа, магията на Бусинската керамика ще очарова деца и родители в Ихтиман. Събитието се реализира чрез проект "Традиции - да играем с глина" и ще се проведе в Народно читалище "Слънце 1879" в града. Посетителите ще могат да участват в керамични и грънчарски работилници, както и да присъстват на..
Градинката "Кристал" в сърцето на София ще се преобрази в сцена на страстно танго изживяване на 14 юни. Тогава танго квартет "Bandоnegro" който ще свири за първи път у нас, в рамките на фестивала Culturama Garden Of Sound , съобщават организаторите. В програмата са включени класически танга от златната ера , както и някои от най-прочутите..
След категоричния си успех в Болоня през април 2025 г. изложбата "Подир думите. 19 български илюстратори на детски книги" пристига в София. Официалното ѝ откриване ще бъде довечера от 19:00 ч. в галерия Credo Bonum и ще остане до 14 юни включително. Всъщност, въпреки заглавието на експозицията, ако трябва да сме точни, когато става дума за..
След 36 години, в които държавата е безразлична към концлагера Белене, има шанс той да бъде обявен за паметник на културата, съобщи обнадежден пред БНР-Радио София Христо Христов , журналист и председател на фондация "Истина и памет". На 31 май той организира поредното годишното поклонение там в памет на жертвите на комунизма ...
Студенти по медицина и специалисти по здравни грижи излизат на втори протест - с искане за контролен механизъм за минималното възнаграждение на младите лекари, медицинските сестри и акушерките. Демонстрации се очаква да се проведат от 18 часа в шест града на страната - София, Пловдив, Варна, Бургас, Стара Загора и Плевен. В столицата..
"Механика на мълчанието" е заглавието на дебютната стихосбирка на младата поетеса Калина Лазарова. Тя е родена в гр. София и в момента изучава магистърската програма по творческо писане в Софийския университет "Св. Климент Охридски". Издаването на първата ѝ стихосбирка е предшествано от спечеленото първо място в Националния литературен конкурс..