Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

НДК ще бъде осветен в цветовете на Франция в знак на съпричастност към загиналите в атентата в Париж

Снимка: Ивайло Михайлов

Националният дворец на културата ще бъде осветен в цветовете на френското знаме в знак на подкрепа към семействата на загиналите и към целия френски народ, съобщават от конгресния център.

Всички събития в НДК ще носят посланието “Ние всички сме в Париж“, а всеки, който иска да изрази своята подкрепа и позиция, може да остави цвете в зала 3 на НДК  пред инсталацията “Единство в многообразието” на Оник Карамфилян.




Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!
Новините в развитие можете да следите и в нашата Facebook страница, както и в Twitter. Последвайте ни и в Instagram и YouTube за различния поглед на събитията от деня.
ВИЖТЕ ОЩЕ

Два валяка са били опожарени на бул. "Захари Стоянов"

Две машини за асфалтирани са изгорели рано тази сутрин, собственост на частната фирма, осъществяваща ремонтни дейности в пътната отсечка. Те са се намирали в района на светофара на "Капчето". От пожара малкия валяк е напълно унищожен, а са нанесени материални щети по големия валяк. Това потвърди за БНР Бургас началникът на регионалната служба „Пожарна..

публикувано на 09.05.19 в 09:44