Пълен транспортен хаос настъпи по улиците на Солун. В безсрочна стачка от днес са шофьорите на градските автобуси, а градът няма друга алтернатива. Стачници охраняват гаражите на автобусите, за да не допуснат някои шофьори да обслужват пътници. Почти..
С оглед на рязкото възходящо движение на цените на гръцките финансови активи, дължащо се на настоящия оптимизъм за постигане на сделка по преструктуриране на огромния държавен дълг, властите в Атина планират да емитират нови гръцки облигации..
Фериботите в Гърция остават закотвени на пристанищата днес и утре, заради 48-часова стачка, свикана от синдиката на гръцките моряци, съобщава в. "Катимерини". Протестите са срещу социалните реформи и промените на пазара на труда, за които..
Две машини за асфалтирани са изгорели рано тази сутрин, собственост на частната фирма, осъществяваща ремонтни дейности в пътната отсечка. Те са се намирали в района на светофара на "Капчето". От пожара малкия валяк е напълно унищожен, а са нанесени..