Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Очаквайте в предаването "Ева в неделя" от 13 до 15 ч.

Светът продължава да е футбол! В интернет пространство има интересно уточнение от фен на играта:

„Момичета трябва да знаете, че – голмайстор е едно, а гол майстор е съвсем друго!“

Спокойно дами, последният няма да ви е необходим, за да се забавлявате в ранния следобед, защото е време за предаването „Ева в неделя“!

Ето и темите, за които ще ви разкажем повече във времето от 13 до 15 ч. :

-  Коя ще е „Кралицата на бургас“ за 2018 г. ще разберем след седмица по време на коркурса за красота, който ще се проведе в Летния театър. Подробностите за участничките и как ще премине звездното събитие ще научим от неговия организатор Ваня Кирова

-  Ще ни гостува и бургаската изпълнителка Мея, за да ни престави песента си „Без лимит“. С красивата Мария Долчинкова / както е истинското й име/ ще си говорим за общото между маркетинга и музиката, за мечтите и песните, който прави

-  Женското присъствие ще продължи с Яна Пенчева, която е второто бургаско момиче, което ще бъде включено в родолюбивия проект „Аз съм българка“ на фотографа Радослав Първанов. Защо „мис созопол“ се чувства по красива облечена в народна носия ще разберете след 14 часа

-  В рубриката ни „Дрескод“ ще обърнем внимание на може би най - удобните обувки наред с кецовете и мокасините, а именно еспадрилите.

-  Ще добави  и светски новини и много музика за приятен следобед!




Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!
Новините в развитие можете да следите и в нашата Facebook страница, както и в Twitter. Последвайте ни и в Instagram и YouTube за различния поглед на събитията от деня.

Галерия

ВИЖТЕ ОЩЕ

ОТВОРИ ОЧИ ОТ 7 ДО 10 С БНР-БУРГАС НА 13 ФЕВРУАРИ!

"Ако не разполагате с време за малките неща, няма да имате време за големите." Бързайте бавно в четвъртък, така или иначе работата няма да избяга, но ще е по-приятна след кафето… Добро утро на 13-ти февруари! Освежаваме делника и от ефира на БНР – Бургас, ето акцентите в програмата ни до 10.00 ч.: Днес бългapcĸитe пoтpeбитeли са..

обновено на 13.02.25 в 06:58

"Булевард Демокрация" на 12 февруари

Темите в предаването: В навечерието на еднодневния бойкот у нас на големите хранителни магазини, ще ви срещнем с местен  млекопроизводител, със собствена мандра, в средецкото село Драчево. Как се определят цените, какво влияе на ценообразуването и може ли една семейна фирма да оцелее, разговор на Свобода Атанасова с  Михаил Михайлов. Целият..

публикувано на 12.02.25 в 14:29

ОЧАКВАЙТЕ В „АКЦЕНТИ“ НА 12 ФЕВРУАРИ:

Щастието е там, където го намираме и рядко е там, където го търсим. Намерете го в днешната сряда, то може би е някъде до вас! Добро утро от екипа ни днес – звукорежисьор е Алекс Пенев, новините представя Ивайло Пеев, водещ е Стефка Бакърджиева. Ето и темите в сутрешната ни програма от 7 до 10 часа: -   В рубриката „Тема на деня“ -..

публикувано на 12.02.25 в 06:30

Булевард Демокрация на 11-ти февруари

Биографичният филм за журналистиа Милен Цветков ще има своя премиера и в Бургас. Това е повод да разговаряме с двамата създатели на лентата Веселин Диманов и Димитър Стафидов.  В коментарната рубрика - подготвена ли е страната ни за земетресения и има ли някакъв план за действие. След 17 часа отзвук от първото заседание на Местната комисия за борба с..

публикувано на 11.02.25 в 14:55

ОТВОРИ ОЧИ ОТ 7 ДО 10 С БНР-БУРГАС НА 11 ФЕВРУАРИ!

ОТВОРИ ОЧИ ОТ 7 ДО 10 С БНР-БУРГАС НА 11 ФЕВРУАРИ! Минусови температури навън, но положителна нагласа отвътре – това ни трябва за вторник! Защото, раздавали работа на промоция… Добро утро на 11-ти февруари! Навлизаме в делника с нагласата да дадем каквото можем на света, а отвъд завесата на дома и офиса, поглеждаме от ефира на БНР –..

публикувано на 11.02.25 в 07:00

"Булевард Демокрация" на 10 февруари

Темите в предаването днес: В Бургас здравни инспектори провериха козметични салони след случаите на пострадали жени с поставен ботулинов токсин. Какво показват проверките, интервю на Нина Рангелова с говорителя на РЗИ Елица Карагьозова. Какви ремонтни дейности текат в момента и се предвиждат тази година в община Царево, разговор с кмета Марин..

публикувано на 10.02.25 в 14:15

Добро утро с БНР-Бургас на 10 февруари!

Започваме седмицата с добри новини. Министърът на труда и социалната политика Борислав Гуцанов потвърди в Бургас, че в бюджета за тази година не се предвижда повишаване на данъците и осигуровките. Той увери, че няма да има и орязване на социални придобивки. Министър Гуцанов и председателят на НС Наталия Киселова се срещнаха със симпатизанти и..

обновено на 10.02.25 в 07:16