Във вторник облечете червено или лилаво, ако искате да ви върви както в любовта, така и в работата, съветват експерти. Каквото и да изберете обаче по-важното е да ви стопли, в декемврийския делник съветваме ние…
Добро утро от ефира на БНР Бургас! Акцентите ни до 10:
В рубриката ни „Чуй Европа – предизвикай промяната“, днес се фокусираме върху пластмасовите изделия за еднократна употреба като чинии, прибори, сламки, дръжки за балони и клечки за уши, които ще бъдат забранени в ЕС според новите правила.
Във времето за регионална икономика ви предлагаме културно-историческия туризъм. Страната ни има скрит потенциял, който трябва да се изполва, твърдят експерти.
В минутите за култура – ще ни гостува една от емблемите на бургаския театър – актрисата Димитрина Тенева. Поводът е много специален. Любиматата бургаска актриса чества 70 годишен юбилей с творчески бенефис.
Разказваме ви и за изложбата с плакати на тема „Право и справедливост“ , която беше представена във фоайето на Съдебната палата в Бургас.
Акцентите в седмичното ни обзорно предаване на 1 март. - Приет на първо четене държавен бюджет: Как се разпределят парите – коментар на народните представители Петър Кънев от БСП, Андрей Рунчев от ГЕРБ и Севим Али от ДПС ДПС - 20 години затвор за Омар Аднан за смъртта на двамата бургаски полицаи – реакции след присъдата от петък..
Темите в предаването: В деня на на редките заболявания питаме как се грижи държавата и как живеят хората с тези болести. Ще чуем няколко истории, разказани от Петя Янакиева. Дни преди националния ни празник среща с човека, който вече осма година организира Българовското шествие, с Пламен Карашев разговаря Стефка Бакърджиева. Каним ви с кореспондента..
ОТВОРИ ОЧИ ОТ 7 ДО 10 С БНР-БУРГАС НА 28 ФЕВРУАРИ! Понякога чудото е просто усмихнато утро и чаша кафе, в очакване на дълъг уикенд… Добро утро в петък! Изпращаме февруари с топли мисли и пролетни очаквания, а по-интересното от последния делник обобщаваме в сутрешния ефир в БНР – Бургас, ето акцентите в програмата ни до 10.00 ч.: Ще..
Трети бойкот днес срещу високите цени на стоките и таксите в банките. Какво мислят бургазлии ще чуем в първия час на предаването. Също тогава ще отидем ефирно до Болярово, където днес се проведе общинска сесия.На нея съветниците одобриха общината да изтегли почти 2 милиона лева дълг. В коментарната рубрика ще чуем финансовия анализатор Светозар..
Без значение как се чувстваш, стани, облечи се и излез сред хората. Най-доброто предстои. Добро утро в четвъртък! Ако кафето ви е омръзнало, стоплете се в утрото с чаша чай. Добавете към делника усмивка и добро настроение и всичко ще е наред! Екипът ни днес – звукорежисьор е Теодора Кралева, новините представя Петя Янакиева, водещ е Стефка..
Темите в предаването днес: Бюджетът на държавата се гледа на пет комисии в Парламента днес, балансиран ли е той и възможен ли е друг негов вариант, отговор от депутата от БСП Петър Кънев. Нов опит да минат промените в правилника за работа на Общинския съвет в Средец, макар и с корекции, бе направен на днешното 22-ро заседание на местния парламент. Как..
Градът бавно отваря очи, все още сънен и муден, но ще е готов за велики дела само след първото кафе… Добро утро в сряда! 26-ти февруари изплува на хоризонта и с най-актуалното от деня за българския Югоизток в ефира в БНР – Бургас, ето акцентите в програмата ни до 10.00 ч.: Какво направи за общината през първата година от..
ОТВОРИ ОЧИ ОТ 7 ДО 10 С БНР-БУРГАС НА 28 ФЕВРУАРИ! Понякога чудото е просто усмихнато утро и чаша кафе, в очакване на дълъг уикенд… Добро утро в..
Темите в предаването: В деня на на редките заболявания питаме как се грижи държавата и как живеят хората с тези болести. Ще чуем няколко истории, разказани..
Трети бойкот днес срещу високите цени на стоките и таксите в банките. Какво мислят бургазлии ще чуем в първия час на предаването. Също тогава ще отидем..