Темите в предаването:
Казусът със собствениците на земи край Черноморец продължава, има ли решение обобщение след 9 часа.
Какво финансиране осигурява Програмата за финансиране на маркетингови дейности на туристически услуги в Черноморските общини?
Какви са плановете за 2024 година за част от бургаските общини?
Приемането ни в Шенген и преминаването през летище Бургас, интервю с изпълнителния му директор Георги Чипилски.
Ще има ли спортна зала за хандбал в Поморие?
Проблемен ли е мостът над река Караагач?
Полицаи с боди камери, как ще се извършва видеонаблюдението?
Кой може да се имунизира безплатно с пневмококова ваксина ?
Има ли места в бургаския приют и какви условия предлага той?
Фермери против наредбата за фискален контрол. Мотивите им обобщаваме в предаването.
Подводен параклис ще привлича туристи към остров "Св. Анастасия".
Какви проекти и събития ще организира бургаският музей през 2024 година?
С равносметка за пожарите и какво предстои започваме днес. В Българово започна опис на щетите и прием на заявление за помощи от държавата. Кметът на Българово ще обобщи, а своеобразно продължение на темата правим с Никола Рахнев от Гората.бг. Те събират средства, за да купят 5 пожарни автомобила, както и друга техника. През годините фондацията е..
Щастие е тогава, когато ти е абсолютно безразлично какъв ден от седмицата е днес: понеделник, сряда, събота или неделя. И си щастлив във всеки от тези дни. Добро утро! Време за динамично утро и чаша сутрешно кафе, добавете му мед вместо захар и опитайте, ще ви хареса! Екипът ни днес – звукорежисьор е Мариян Райнов, новините ще представя Християна..
По "Булевард Демокрация" крачим от 15 до 18 часа. Недъзите на нашето време и неговите герои са на фокус този следобед с актуалните сюжети, които животът ни поставя. Над 200 нарушения на скоростта и движение в аварийната лента по автомагистрала „Тракия“ са засечени от полицията в Сливен само през почивните дни като два автомобила са се движили..
ОТВОРИ ОЧИ ОТ 7 ДО 10 С БНР-БУРГАС НА 19 АВГУСТ! Лятото препуска, а ние също бързаме да живеем. Но не забравяйте, че красотата е не в бързината, а в наслаждението от това което ни се случва. Повече красиви моменти на 19-ти август пожелаваме и от ефира на БНР – Бургас. Добро утро във вторник! Ето какво сме ви приготвили до 10.00 ч.: В..
Три пожара горяха през уикенда в Бургаско, единия от тях бе до Българово. Освен огнеборци се включиха и доброволци от Камено. След малко ще чуем техния ръководител Петър Неделчев. В коментара доц. д-р инж. Петър Филков, декан на факултета по Хидротехника в УАСГ, за управлението на язовирите у нас и може ли да се избегне водната криза. В минутите след..
Добро утро на старта на новата седмица! Ето и част от акцентите на 18 август: Основните приоритети по Програмата за морско дело и рибарство за периода до 2027 година е темата на фокус след новините в 8 часа. Наш събеседник ще бъде изпълнителният директор на Агенция за рибарство и аквакултури Николай Георгиев, след срещата в Малта, инициирана от..
Каквото и да се случва, винаги дръжте прозореца на душата си отворен за слънцето. В слънчевата неделя ви каним на релакс и сладки приказки. Звукорежисьор е Алекс Пенев, водещ е Стефка Бакърджиева. Ето темите и гостите в предаването ни днес: - Певицата Мария Мутафчиева ще ни разкаже за своето музикално лято, за участията на групата й..
По "Булевард Демокрация" крачим от 15 до 18 часа. Недъзите на нашето време и неговите герои са на фокус този следобед с актуалните сюжети, които..
Щастие е тогава, когато ти е абсолютно безразлично какъв ден от седмицата е днес: понеделник, сряда, събота или неделя. И си щастлив във всеки от тези..
ОТВОРИ ОЧИ ОТ 7 ДО 10 С БНР-БУРГАС НА 19 АВГУСТ! Лятото препуска, а ние също бързаме да живеем. Но не забравяйте, че красотата е не в бързината, а в..