Доброволци ще почистват днес след 10.00 часа парк "Въртопо" в столичния район "Младост". Инициативата е част от традиционното пролетно почистване на София и ще се проведе за 15-та поредна година, разказва Николай Цонкин от Столичния инспекторат:
„Столичен инспекторат ще раздава ръкавици и чували на гражданите. След като се съберат отпадъците, ще бъдат извозени на съответните депа за рециклиране“.
Обучението на деца със специални образователни потребности (СОП) е предизвикателство както за родителите, така и за учителите. Една от причините е..
Колкото е необяснимо абсолютното, толкова е необяснимо и това, което ни подтиква към неговото търсене, смята актьорът Стелиан Радев. Той влиза в ролята на..
Дискусията започва с изследването, което пише професор Александър Кьосев за "Чевенгур" на Андрей Платонов, използвайки единствения завършен роман на..
Ел. поща: hristobotev@bnr.bg