Наближава края на лятното турне на Comedy Club и началото на Фестивала на комедията в Пловдив – от 23 до 28 септември.
С комедиантката Петя Кюпова търсим отговор в "Нашият ден" на въпроса: Може ли хуморът да бъде призвание и стратегия за оцеляване в трудни времена?
Чувството за хумор със сигурност е средство за оцеляване, смята Кюпова.
"Жените често проявяват чувство за хумо, особено в избора на мъже", допълва тя.
Фестивалът на комедията в Пловдив от 2014 година насам е черешката на тортата на лятното турне на комедиантите. За Кюпова преживяването е особено специално, защото тя самата е пловдивчанка.
Освен комедийни вечери програмата включва уъркшопи, срещи с участниците и още събития. Основните локации Са Comedy Club – Пловдив и Дом на културата "Борис Христов".
В края на разговора Кюпова пожелава: "Каквото и да се случи в днешния ден, да го посрещнем на майтап."
Чуйте целия разговор в звуковия файл: