Ден на отворените врати обявява днес авиобазата "Граф Игнатиево" по повод 63-годишнината от създаването й и 10-годишнината от членството на България в НАТО.
Посетителите ще могат да наблюдават демонстрационни полети и ще могат да разгледат изтребители МиГ-21 и МиГ-29, както и изложената авиационна и специална техника и оборудване.
Войната в Украйна, защо и за кого е важен Покровск, коментира в "Мрежата" по програма "Христо Ботев" проф. Тодор Тагарев : За кого е важен..
Поредната стъпка, която МОН предприема, за да се справи с агресията сред учениците, е увеличаване на броя на училищните психолози и педагогически..
Всяка трета събота от ноември традиционно в цяла Европа и у нас царува театърът. Тази година събитието е на 15 ноември в множество театрални пространства..
Ел. поща: hristobotev@bnr.bg