"От много малка пея. Първо съм запяла преди да мога да говоря, но по-професионално се занимавам с пеене от 7-8 годишна. С много труд и много дисциплина се постигат такива резултати и с много любов, разбира се. Когато е нещо, към което се стремиш, когато е твоя най-голяма мечта, загърбваш всякакви трудности и просто успяваш", сподели тя.
Композитори на парчето са Дани Илиева и Ефтим Чакъров.
"Дълго време мислехме каква да бъде посоката на следващата ни песен, искахме да е песен, която да отразява мен самата. Както и в песента се пее, музиката не понася фалш и суета, макар и в друг контекст. Искахме да е нещо истинско, за да може да достигне до сърцата на хората, което всъщност е и най-важното, защото за един изпълнител публиката е най-големият коректив. По песента работих заедно с Ефтим, заедно писахме музиката, участвах в създаването на цялата песен. По текста работихме с Радомира Михова, Емилиана Маркова и много съм щастлива от това, че най-после имам песен, която да отразява мен самата", коментира певицата.
Сингълът има и видеоклип, който по думите й също е много емоционален. В историята на песента се разказва за едно момиче, което се чувства само и неразбрано и сякаш е загубила себе си. Това, от което има нужда е любов, отбелязва Илиева.
Подробности можете да чуете в звуковия файл.
Ул."Гурко" е мястото на днешната ни радиоразходка: Тя е една от първите урегулирани улици и носи името на този, чиито войски влизат в София в началото на 1878. Какво е била преди това сградата на СГХГ и какво е имало преди на това място, известно сега като ул."Гурко" 1? Къде са били първите сгради на БНБ и на Народното събрание? Какво е имало на..
Никола Образописов-Консулата е героят на малката ни поредица, с въвеждащи думи от Любомир Николов, уредник в Градския музей на Самоков: "Поради своята колоритност и бунтарство си извоюва прозвището "Консулата". Творчеството му е много разнообразно, не само иконография и стенописи, разнородна личност. В 2019 успяхме да заснемем документален филм за..
Първата любов на Карамитев се поболява от раздялата им край Женския пазар Апостол и Маргарита Дупаринова се женят на сцената на Народния театър, живеят на „Оборище“ 21А Безброй са жените, въздишали по магнетичния чар на Апостол Карамитев. Още толкова са се чудели как този изключително красив актьор остава верен на талантливата си, но далеч не..
Преди почти десет години Марин Трошанов плени почитателите на мрачните загадки и ужасите с първия си самостоятелен роман „ЛАМЯ“ ЕООД“. Обновената „ЛАМЯ“ ЕООД“ съдържа актуализираните три части на историята, както и непубликувания до този момент разказ в същата вселена – „Нощем горите живеят“. Ето го и авторът: "Историята ми е изключително важно,..
Заглавието, което ще разтърси цялата развлекателна индустрия. Не, не е нов филм на Marvel… А Grand Theft Auto VI – играта, която още преди да е излязла, вече чупи рекорди. С нас е Димитър Ганев , журналист и гласът на за кратко просъществувалия сайт games.bg: "Реално нашата идея да направим видеоигрите с глас на български, но към 2008 нещата бяха..
Платформата Кинематограф се завръща с тяхното лятно кино за четвърта поредна година. Tо изгрява след залез, когато настъпва вечерната прохлада, което превръща откритите локации в чудесно място за релакс и хубаво късо кино – интервю с Юлиян Спасов : "В джаза сме, настроението е на макс. Програмата е почти 100% българско кино, просто не устояхме...
33-тата Световната седмица на кърменето , която започва днес (до 7август) ще премине под мотото "Кърменето като приоритет: да създадем устойчива подкрепяща среда". По този повод Националната асоциация "Подкрепа за кърмене" (НАПК) е предвидила кампанията със събития в 16 града на България. Кърменето започва веднага след раждането,..