Съседи пострадаха при взрив на газов уред в апартамент на улица „Бели Лом” в Разград. Инцидентът станал около 11 часа вчера при неправилно боравене с кухненски газови уреди.
Пострадалите, 68-годишен мъж и жена на 70 години, са откарани в болницата в Разград. Мъжът е настанен в Интензивното отделение с травми по главата и корема, а жената е освободена след обработка на получените повърхностни изгаряния.
Образувано е досъдебно производство за нанасяне на средна телесна повреда, съобщават от полицията.
Веднъж годишно концертната поредица "Аларма Пънк Джаз" на програма "Христо Ботев" прави концерт-подарък за публиката – при вход свобден , както в..
Нашият екип никога не е оставал далеч от най-сериозните и важни дискусии в обществото на тема "здраве". Една от тях – разграничаването и систематизирането..
6 февруари е важна дата в историческата хроника на Националната художествена академия в София. На този ден през 1896 година княз Фердинанд подписва..
Ел. поща: hristobotev@bnr.bg