За предаването „12+4“ по „Хоризонт“ икономистът Лъчезар Богданов от „Индъстри уоч“ изтъкна, че в класацията "няма съществени изненади". Има индикации, че вътрешното търсене и потреблението се засилват и засилват своята роля, което обяснява и частичното нарастване на значението на компании, които се занимават с търговия и услуги за вътрешния пазар, обясни той.
В поредното съботно издание "За здравето" използвахме много военни термини, но говорихме по важни теми, може би най-болезнените за родната здравна система..
Комуникационната индустрия позволява много широк обхват от най-различни комуникационни форми – от съвсем стандартните материали, интервюта, статии, до..
"Във Funkallero сбъднах мечтите си откъм мелодии, които са били в главата ми от много време. Музикантите, с които свирим се влюбиха в тази музика и в..
Ел. поща: hristobotev@bnr.bg