Световноизвестният пиар експерт Максим Бехар записа две хип хоп песни през изминалите две години. През 2023-та ни изненада с първата си колаборация с Мишо Шамара (Big Sha) и неговия син Lil Sha, с вокалите на кънтри певицата от Нешвил Сара Харелсън (Sarah Harralson).
Песента PR We Are получи много позитивни отзиви и успехи в световен мащаб. Година по-късно излезе записът "Runaway", отново със същите изпълнители. Вече е готова и третата песен. Това е част от плановете за развитие на пиар стратегията за популяризирането на страната ни, Максим Бехар разказва:
"През 2025 г. искам още по-усилено да развия нашия бизнес. Смятам, че той е много важен за държава като България. Правим много международни проекти и чрез нас има много инвеститори, които познават България. Страната ни има нужда от популяризиране, за да стане по-достъпна за чуждестранните инвеститори. България е много сигурна държава, София е един много сигурен град, това го твърдя категорично. България е пълна с млади, интелигентни, амбициозни хора, които биха могли да спомогнат много за всеки един бизнес. Тези послания искам да изпращам чрез моите проекти, които правя. Заедно с Мишо Шамара (Big Sha) и неговия син Lil Sha направихме още една песен, тя се казва Viva Bulgaria и ще излезе през януари 2025 година. Тази песен ще слушат хората и в чужбина, искаме да я пуснем едновременно с видеоклип. Може да ви звучи патриотарски, но за мен това е 90 процента маркетинг и 10 процента музика. Песента е много лесно запомняща се, особено припева, въпреки че е рап, много държах да има цигулки, много интересни елементи сме включили. За мен е важно, когато някой потърси в интернет името България, да излезе и тази песен и хората ще си кажат: Viva Bulgaria, нека да видим къде е тази държава. Това е част от огромното ми желание през последните години България да бъде добре промотирана в чужбина. През лятото ще излезе и още една нова песен, и тя е свързана с другата ми любима държава Сейшелите".
Интервюто на Жени Монева с Максим Бехар можете да чуете в прикачения файл.
Заради ударната вълна от паднала наблизо ракета, която изпочупи стъкла на сградата на Операта в Тел Авив, премиерата на “Турандот“ от Пучини – последна за сезона, беше не в края на юни, а през юли. За най-нетърпеливите в едно от фоайетата се състоя концерт-лектория с избрани арии от творбата, изпълнени от студентите в специализирания клас на..
В осмото издание от 32-я летен сезон на предаването на програма “Хоризонт“ за музикално-сценични изкуства “Каста дива“: 20.05-21.00 ч.: Разговор със сопрана Красимира Стоянова, диригента Павел Балев и продуцента Георги Еленков за звукозаписната работа по предстоящия моцартов албум на българската оперна прима със Симфоничния оркестър..
Ако сте ценители на съвременното изкуство, до 21 ноември в къщата музей "Вера Недкова" в София, която е филиал на Националната художествена галерия, можете да разгледате новата изложба "Метафора на паметта" на художничката Деница Тодорова. Тя е завършила живопис в Кралската академия за изящни изкуства в Антверпен. От 20 години..
От днес - 18.08, на големия екран тръгва документален филм за певицата Милена Славова. Лайтмотивът "И никой не пита защо" е избран за заглавие на лентата. Ние се познаваме повече от 30 години, разказа пред БНР режисьорът Марио Кръстев. "Тя наистина си задава много въпроси и се чуди защо другите не го правят. Милена е запазила чистотата си...
В столичната галерия "Арт 158" беше открита изложбата "Да запазим "Корал": Безполезни изкопаеми 2025". В нея се срещат изкуството, екологията и протестът срещу застрояването на българското Черноморие. Тя е свързана със стремежа да запазим това място, обясни пред БНР кураторът проф. Борис Сергинов. "Показват се неща, които са намерени..
Специалисти от Регионалния исторически музей в Плевен готвят изненади за поредното издание "Лято в музея 2025". То ще се проведе от 21 до 25 юли. За заниманията разказва Елвира Конова , ръководител отдел "Връзки с обществеността и медиите". "Децата ще могат отново да се вживеят в професията на археолога, в професията на летописците, като..
В Дома на киното днес - 15.07, ще бъде почетена паметта на един от най-значимите български документалисти – Атанас Киряков. Гилдията "Режисьори" на СБФД е организирала специална прожекция на 35-милиметрова лента, която ще събере пет от неговите кратки, но въздействащи филми, заснети между 1988 и 1990 година. "Атанас Киряков е..
"Борисов е заинтересован от съхраняване на правителството. Същевременно той изпраща послания, че няма да стои като заложник заради управлението. ГЕРБ..
Има шанс за голяма катастрофа и всички го знаем - партийни ръководители и на площада. И този път нещата са опрели на кокал, предупреди..
Опитът да се влезе в офиса с взлом беше акция за сплашване, натиск и смачкване на сдружение "Боец" , каза лидерът на сдружението Георги Георгиев в..