6 670 лева бяха събрани от благотворителен концерт в Монтана за кампанията "Дари живот на Наталия". На сцената на Младежкия дом прозвучаха любими български песни, изпълнени на китара от местни групи. Дъщерята на Наталия Делионова - Маги изпълни песента "Остани", написана от нейната майка, която се нуждае от скъпоструващо лечение в борбата с тежко онкологично заболяване
От продажбата на билети за концерта постъпиха 2850 лева, още толкова бяха събрани в дарителските кутии. От благотворителен базар с рекламни продукти на групата на съпруга на Наталия - Валери - "Цироза", бяха добавени над 1000 лева.
Наталия Делионова е в турска клиника, където провежда скъпоструващо лечение. Всеки желаещ може да помогне със средства по дарителска сметка, за да може майката на три деца отново да ги прегърне.
Лична дарителска сметка в Общинска банка – АД
IBAN: BG06SOMB91301100030883
Титуляр: Наталия Максимова Делионова.
Снимки: Любо Андреев
Мобилната станция на Изпълнителната агенция по околна среда (ИАОС) при Регионална лаборатория – Варна не е отчела превишения на следените атмосферни замърсители в Разград. Това съобщиха от пресцентъра на Регионалната дирекция по околната среда и водите в Русе. Станцията e разположена на площадката на сепариращата инсталация и извършва извънредни..
Турция днес изпрати два самолета за гасене на пожари в съседна Сирия, за да помогнат в борбата с бушуващите горски пожари, предаде АП. Единадесет пожарни автомобила също са изпратени в северната сирийска провинция Латакия, съобщи сирийският министър за управлението при извънредни ситуации и бедствия Раид ал Салих. В публикация в социалната..
Автобусът Кюстендил - Рилски манастир беше пуснат тази сутрин и ще изпълнява курсове до края на август. Цената на билета в едната посока остава 7 лева както беше и миналата година. 50-местният автобус пое пълен към дестинацията си, въпреки че някои фирми спряха автобусния превоз да Рилския манастир, тъй като не бил рентабилен. Автобусът..
Кризата, през която преминаваме, ще ни направи по-силни. Това заяви пред БНР Васил Пандов, представител на ПП , депутат от коалицията ПП-ДБ. " Няма процес нито на разпад, нито на масово напускане на ПП . Дори виждаме по-голяма сплотеност пред това изпитание. То е част от растежа. Няма партия, която да е застрахована от подобно нещо. Ако някой..
Окръжната прокуратура в Разград ще настоява за налагане на най-тежката мярка за неотклонение - "задържане под стража", спрямо младия мъж, причинил катастрофа с трима загинали, съобщиха от пресцентъра на държавното обвинение. Младежът на 19-годишна възраст, управлявал лекия автомобил участвал в инцидента, е привлечен към наказателна отговорност за това,..
Днес температурите до 43 градуса създават предпоставки за висок риск от пожари в Гърция, предупреждават от Гражданска защита. Според последните прогнози живакът ще се повиши рязко предимно в континенталната част на страната. На островите духа вятър, но температурите също са много високи. Препоръчват на туристите да ходят на плаж в..
Лятото става все по-горещо и нуждата от почивка все по-голяма. Излючително неприятно е, ако се случи така, тя да бъде "развалена" от някоя лятна..
На 26 и 27 юли в Силистра ще се проведе третото издание на събитието „Пикник с кауза“. Организаторите от сдружение „Бъдеще за Силистра“ обещават..
Протестите ни ще продължат и след 8-и юли . Това заяви пред БНР лидерът на "Възраждане" Костадин Костадинов и определи приемането на България в..