Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Левски ще монтира видеостена за реванша срещу Сабах

Снимка: БТА

Привържениците на Левски ще имат възможност да гледат заедно  срещата-реванш от третия квалификационен кръг на футболния турнир Лига на конференциите срещу Сабах от Азербайджан, съобщават от клуба. Това ще се случи с видеостена в зоната пред Сектор "А".

Левски игра пред пълни трибуни във всичките си три домакинства от евротурнирите до момента - 0:0 срещу Апоел Беер Шева, 0:0 срещу Брага и 1:0 срещу Сабах. 

"Със синьо шалче в ръка, ще обходим цялата земя. И Баку ще бъде син, а Левски ще играе като домакин. Както го прави навсякъде по света. За всички, които нямат възможност да бъдат с отбора, сме подготвили видео стена пред Сектор "А" на стадион "Георги Аспарухов". Да подкрепим Левски в един от най-важните мачове за годината", призовават "сините".

"Заповядайте в нашия дом в 18:00 часа. Вашата енергия ще даде импулс на отбора, дори и на хиляди километри!", завършва съобщението. Мачът започва час по-късно.

ПФК Левски монтира видеостена и преди реванша с Беер Шева,  а през 2022 привържениците гледаха от Сектор "А" гостуването срещу ПАОК, като устройството бе поставено от другата страна на терена. През 2017 пък имаше видеостена в парка за домакинството от Лига Европа срещу хърватския Хайдук Сплит, но не заради препълнени трибуни, а заради наказание от УЕФА. Централата забрани на "сините" да направят същото за гостуване срещу Ружомберок две години по-късно заради ново наказание, този път заради инциденти при отпадането от Вадуц.


По публикацията работи: Антони Йорданов


Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!
Новините на Програма „Хоризонт“ - вече и в Instagram. Акцентите от деня са в нашата Фейсбук страница. За да проследявате всичко най-важно, присъединете се към групите за новини – БНР Новини, БНР Култура, БНР Спорт, БНР Здраве, БНР Бизнес и финанси.
ВИЖТЕ ОЩЕ

Волейболният тим на Виетнам за жени до 21 г. бе дисквалифициран от Световното след провал на теста за пол

Отборът на Виетнам по волейбол за жени до 21 години е дисквалифициран от Световното първенство в Индонезия, след като състезателка от тима се провали на теста за пол, съобщава Jakarta Globe. Според информацията, капитанът на Виетнам Дон Тхи Хон е идентифициран като мъж. Виетнам бе наказан с 4 служебни загуби с по 0:3 гейма. Отборът си бе осигурил..

публикувано на 13.08.25 в 16:23

Волейболният Локомотив Авиа със сензационен трансфер, привлича Казийски

Локомотив Авиа е готов с най-големия трансферен удар в родния волейбол. В редиците на пловдивчани от следващия сезон ще заиграе легендата Матей Казийски. 40-годишният посрещач напусна България още на 20 години и оттогава е играл в най-силните италиански отбори (има изяви и в други страни), като се превърна в истинско величие в Тренто с четири световни..

публикувано на 13.08.25 в 15:36
Волейболистките до 21 г. са сред най-добрите осем в света

Волейболистките са сред най-добрите осем в света след 3:0 над САЩ

Националният отбор на България за девойки до 21 години се класира за четвъртфиналите на световното първенство по волейбол в Сурабая (Индонезия). Воденият от Драган Нешич тим надигра без проблеми САЩ с 3:0 (25:23, 25:16, 25:15) и продължава в следващата фаза, където ще срещне победителя от двойката Полша - Пуерто Рико.  Тимът започна..

публикувано на 13.08.25 в 13:53
Живко Желев

Етър се раздели с треньора Живко Желев по взаимно съгласие

Футболният Етър се разделя със старши треньора Живко Желев по взаимно съгласие, съобщават от клуба от Втора лига. Уважаеми привърженици, футболни хора и приятели на Етър, Ръководството на Етър Велико Търново изразява своята искрена признателност към старши треньора Живко Желев и целия му треньорски щаб за отдадената работа,..

публикувано на 13.08.25 в 13:24
Даниел Боримиров

Левски замина за Баку без Мустафа Сангаре

Нападателят Мустафа Сангаре не замина с Левски за Баку за реванша от третия квалификационен кръг на футболния турнир Лигата на конференциите срещу Сабах. "Сините" имат аванс от 1:0 от първия мач в София, а утре от 19:00 часа ще се изправят отново срещу азербайджанския съперник в опит да достигнат до плейофите за влизане в груповата фаза на..

публикувано на 13.08.25 в 10:36
Джанлуиджи Донарума

Джанлуиджи Донарума се сбогува с феновете на ПСЖ

Италианският вратар Джанлуиджи Донарума написа специално послание до феновете на Пари Сен Жермен, с което потвърди, че напуска клуба. "До специалните парижки фенове. От първия ден на пристигането ми дадох всичко на терена и извън него, за да си заслужа мястото и да защитавам вратата на Пари Сен Жермен. За съжаление, някой реши, че вече не..

публикувано на 13.08.25 в 06:34
Фенербахче победи Фейенорд с 5:2

Фенербахче и Цървена звезда продължават в Шампионската лига

Два от големите отбори на Балканите - Фенербахче и Цървена звезда, продължават в плейофния кръг на Шампионска лига по футбол. Фенербахче надигра убедително Фейенорд с 5:2 и се класира напред с общ резултат 6:4.  Арчи Браун, Джон Дюран, Фред, Юсеф Ен-Несири и Андерсон Талиска отбелязаха за водения от Жозе Моуриньо отбор пред препълнените..

публикувано на 13.08.25 в 06:33