Манчестър Сити

Манчестър Сити се върна на върха преди мачовете на Арсенал и Ливърпул в неделя

Шампионът във Висшата лига през последните три сезона Манчестър Сити се върна на върха в класирането след домакинска победа с 5:1 над новака Лутън Таун в английското първенство. "Гражданите" ще останат начело на таблицата с две точки аванс пред Арсенал и..

публикувано на 13.04.24 в 19:24

Монтана взе дербито на Северозапада и излезе на трето място във Втора лига

Първенство на България по футбол, срещи от 28-мия кръг на Втора лига: Марица 1921 (Пловдив) - Септември (София)           0:2 Бдин 1923 (Видин) - Монтана                         2:3 Беласица (Петрич) - Струмска слава 1927 (Радомир)   2:0 Черноморец..

публикувано на 13.04.24 в 19:14
Националният отбор на България по тенис за жени

Тенисистките ни изпаднаха във втора група на "Били Джийн Къп"

Националният отбор на България загуби с 1:2 победи от Португалия в решителната среща за оставане в първа група на Евро-африканската зона на турнира по тенис за жени „Били Джийн Кинг къп". Надпреварата се провежда в Оейраш (Португалия).  Така през..

публикувано на 13.04.24 в 19:11
Байерн

Байерн отложи поне с ден празненствата в Леверкузен

Байерн (Мюнхен) спечели двубоя с опашкаря Кьолн от 29-ия кръг на Първа Бундеслига. Баварците се наложиха с 2:0 след попадения на Рафаел Герейро и на Томас Мюлер. След този успех баварците отложиха празненствата на лидера Байер (Леверкузен) поне с ден,..

публикувано на 13.04.24 в 19:07
Антоан Гризман

Атлетико (Мадрид) се наложи у дома срещу Жирона

Атлетико (Мадрид) победи с 3:1 у дома си Жирона в мач от 31-ия кръг от Примера дивисион на Испания. Каталунците поведоха в резултата още в четвъртата минута чрез Артьом Довбик, който се разписа след подаване на Ян Коуто. В 33-ата минута Вигел Гутиерес..

публикувано на 13.04.24 в 19:03
ЦСКА

Баскетболистите на Черноморец надиграха ЦСКА в София

Носителят на Купата на България Черноморец почти си гарантира първото място след края на първата фаза в Националната баскетболна лига. В среща от 30-ия кръг на Първата шестица "акулите" спечелиха с 94:78 (22:20, 23:20, 26:21, 23:17) при..

публикувано на 13.04.24 в 18:11
Септември (Сф)

Септември (Сф) се приближава до Първа лига

Отборът на Септември (София) е все по-близо до завръщане в Първа футболна лига. В среща от 28-ия кръг на Втора лига столичани спечелиха с 2:0 като гости на Марица (Пловдив). Головете за победителите отбелязаха Виктор Очай и Борислав Маринов в 51-вата..

публикувано на 13.04.24 в 17:17
Антон Недялков

Капитанът на Лудогорец Антон Недялков поднови тренировки с първия тим

Капитанът на футболния Лудогорец (Разград) Антон Недялков поднови тренировки с първия тим, похвалиха се шампионите в социалните мрежи. За момента няма подробности на какъв етап е възстановяването му от контузията, както и дали скоро ще се появи в..

публикувано на 13.04.24 в 16:57

Злато и сребро за България в индивидуалния многобой на СК по художествена гимнастика в София (ОБНОВЕНА)

Боряна Калейн спечели титлата, а Стилияна Николова се класира втора в многобоя при жените на световната купа по художествена гимнастика в София.  Калейн представи отлично съчетанията си с бухалки и с лента и събра сбор от 137.300 точки след..

публикувано на 13.04.24 в 13:05