За първи път в България, танцьори и хореографи от всякакви школи ще танцуват върху камиони с открити платформи, които ще преминават бавно през града и ще привличат публика за различните стилове.
Мобилните сцени ще бъдат първоначално ситуирани пред Международен панаир Пловдив, откъдето ще преминат през тунела под Античния театър и ще спрат до пл. “Централен”.
В Пловдив по време на Карнавала ще бъде затворен временно за движение бул. “Цар Борис III”. Пловдивчани и гостите на града ще станат част от цялата атмосфера, като танцовото щоу ще продължи и на различни “дансинги под звездите” на Главната и в Цар Симеоновата градина.
Подробностите за това цветно и зрелищно събитие чуйте в звуковия файл.Капитанът на България Валентин Димов изрази увереност във възможностите на отбора преди двубоите за Купа „Дейвис" срещу Финландия от Световна група I на Купа „Дейвис". България ще бъде домакин на срещата от световното отборно първенство за мъже на 13 и 14 септември на кортовете на ТК „Локомотив" в Пловдив. Срещите в събота ще започнат в 12.00 ч., а в..
Босът на Ботев Илиян Филипов даде янота за изненадващата раздяла с Ивелин Попов, която взриви жълто- черната общественост. „В четвъртък миналата седмица имахме среща с Ивелин Попов, Тодор Неделев, Илко Копарански и Николай Киров. Искахме да сплотим съблекалнята, а Неделев и Попов да бъдат лидерите. На срещата Ивелин Попов каза, че иска да бъде титуляр в..
Съдийската комисия към БФС обяви нарядите за мачовете от осмия кръг на Първа лига. Дербито между третия и първия във временното класиране (Локомотив Пловдив и Лудогорец) ще ръководи Георги Давидов. За VAR пък ще отговарят Никола Попов и Георги Гинчев. Двубоят между Ботев (Пловдив) и Монтана пък бе поверен на неопитния Тодор Киров. Ето и всички..
След разговори между Българския футболен съюз и селекционера Илиан Илиев, по чиято инициатива се проведе срещата, двете страни се разделят по взаимно съгласие, съобщи сайтът на БФС. "БФС изразява признателност към специалиста за професионализма, отдадеността и усилията, вложени в развитието на националния тим, като му пожелава успех в бъдещите..
Локомотив Пловдив представи нов футболист в последните часове на трансферния прозорец. Крилото Крист Лонгвил, който пристига от отбора на Старс Олимпик, е последното ново попълнение на „смърфовете“. 19-годишният флангови нападател е парафирал за три години, информираха „черно-белите“. Ето какво пишат от Локомотив: ПФК Локомотив Пловдив..