Издигнаха и Гонзо за кандидат за президент на БФС

Петодивизионният ФК Ахелой и втородивизионният Добруджа 1919 издигнаха кандидатурата на пловдивчанина Георги Иванов-Гонзо за президент на БФС. В момента легендата на Локомотив (Пловдив) и Левски заема поста технически директор на футболната централа и..

публикувано на 20.02.24 в 10:06

Малки журналисти гостуват в Клуб "Неделя"

В неделното издание на Клуба специални наши гости бяха ентусиастите от Клуб "Празничен календар и медии" към СУ "Димитър Матевски" Пловдив. Заедно със своя ръководител Деана Атанасова те разказаха как преминават занятията им и кои са видовете медии,..

публикувано на 19.02.24 в 16:10
Ивелин Попов е

Ивелин Попов е "Футболист на годината" на Пловдив

Капитанът на Ботев (Пловдив) Ивелин Попов бе избран от спортните журналисти за „Футболист на годината“ на Пловдив за 2023 година. Това стана в традиционната анкета на информационна агенция „Темпо Нюз“ и електронното онлайн издание "TempoNews.net". За..

публикувано на 19.02.24 в 12:16

Александър Славчев представя "Пътят към теб"

На 18.02.2024г. в предаването “Споделено” гостува Александър Славчев. Той е един от най-талантливите музиканти на българската сцена.  Алекс е работил с Лили Иванова, подгрявал е концерти на Влади Ампов – Графа  и е един от най-добрите..

публикувано на 19.02.24 в 10:21
Пламена Миткова

Пламена Миткова с титла и рекорд на националния шампионат

Пловдивчанката Пламена Миткова спечели титлата в скока на дължина от националния шампионат по лека атлетика за мъже и жени в зала „Фестивална" в София, съобщава БГНЕС. Световната шампионка за девойки от 2022 година подобри личния си рекорд в зала и на..

публикувано на 19.02.24 в 09:23
Локо пред верните си фенове след успеха в Кърджали

Локо обърна с 2:1 Арда и вече е на четвъртото място

Локомотив (Пловдив) направи обрат срещу Арда и победи с 2:1 в Кърджали в мач от 25-ия кръг на Първа лига. Абубакар Тунгара изведе домакините от Кърджали напред още в петата минута след грешка на вратаря Динко Хоркаш. Бабакар Дион изравни половин час..

публикувано на 18.02.24 в 17:42

„Алтер его” - поне пет повода за усмивка

С четирима гости ще води весели интервюта Петър Краевски тази събота! Очаквайте перлата на клуб „Зевзек“ Веселина Бабаджанкова, режисьора с неподправено чувство за хумор  Мишо Ланджев, шоумена Звезделин Минков и вицмейкъра Венци Мартинов...

обновено на 17.02.24 в 15:12
Крумовград - Ботев (Пловдив) 2:1

Алекс Колев попари "Ботев" с два гола при 2:1 за Крумовград

Крумовград победи Ботев (Пловдив) с 2:1 в среща от 21-ия кръг на Първа лига. Двубоят се игра на базата на "канарчетата" в Коматево. От първите минути двата тима се впуснаха в атака, а символичните домакини първи нанесоха своя удар. В 6-та минута Алекс..

публикувано на 17.02.24 в 14:21

Томаш с емоционално обръщение към локомотивци

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Александър Томаш отправи емоционално обръщение към феновете на “черно-белите“ преди подновяването на Първа лига: „Локомотивци, Преди старта на пролетния дял ще ви кажа това, което ще кажа на играчите в..

публикувано на 16.02.24 в 15:02
Йосиф Миладинов

Миладинов и Георгиева на полуфинали на СП по плуване

Двама български плувци намериха място в полуфиналите на своите дисциплини след днешните сутрешни стартове на Световното първенство в Доха,. Пловдивчанинът Йосиф Миладинов се класира сред най-добрите 16 на 100 м бътерфлай с 10-о време в сериите. Миладинов..

публикувано на 16.02.24 в 11:43