Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Шофьор загина при удар в дърво

| обновено на 03.04.16 в 08:16

Мъж загина, а друг е ранен при катастрофа тази нощ. На пътя между Ново село и Стамболийски лек автомобил „Мицубиши” се удря в дърво. 

На място загива 32- годишният шофьор, а спътникът му е в болница за наблюдение. Двамата мъже са от Ново село като до момента не е ясно дали шофьорът е карал след употреба на алкохол.

В Пловдив пък е регистриран пореден случай на кражба на винетка от лек автомобил. Стикерът е задигнат след разбиване на предното стъкло. 




Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!
Още от категорията

Пловдив иска от държавата 3 имота на "Гладно поле"

Община Пловдив вече официално е заявила пред държавата интерес за придобиване на три имота в района на „Гладно поле“, които са с отпаднала необходимост за Министерството на отбраната. Кметът на Пловдив Костадин Димитров е в непрекъсната комуникация с министъра на отбраната Атанас Запрянов и вече проведе няколко срещи с него, на които са..

публикувано на 21.07.25 в 19:12

Нарастват огнищата на шарка в Пловдивска област

Тежка остава епизоотичната обстановка в Пловдивска област. Нараства броят на засегнатите стопанства с шарка по дребните преживни животни. Броят на огнищата на шарка при овцете и козите вече е 54. Припомням, че в петък те бяха 42.    4400 са заболелите от шарка овце и кози на територията на Пловдивска област. Това съобщи д-р Иван Шишков от..

публикувано на 21.07.25 в 16:42

Пожар задими АМ "Тракия" при 73 километър в посока Бургас

Сухи треви и храсти горят до 73 километър на магистрала „Тракия“  до платното в посока за Бургас. Пожарът е много близо да намиращата се там бензиностанция, но според говорителя на полицията в Пазарджик Мирослав Стоянов пожарникалите са успели да го спрат преди нея.  Заради задимяването движението по магистралата за Бургас закратко бе спряно...

обновено на 21.07.25 в 15:03

Община Пловдив пак търси желаещ да ремонтира ОУ "Т. Каблешков“

Община Пловдив обяви за втори път  и с по- висока цена обществена поръчка за ремонт на основно училище „Тодор Каблешков“ в квартал Прослав. Заданието е за инженеринг включва проектирането, строителството и авторският надзор. Стойността на поръчката е 3 милиона и 235 хиляди лева без ДДС. Два милиона лева от финасирането са от бюджета на..

публикувано на 21.07.25 в 13:27