Отборът на Ботев (Пловдив) стартира подготовката си за мача с Левски. "Канарчетата" се събраха за първо занимание днес в 16:00 часа на клубната база.
Във вторник "жълто-черните" ще тренират двуразово, а в сряда тимът ще има сутрешна тренировка, както и контролна среща с Асеновец.
Спарингът с третодивизионния отбор ще се състои от 16:00 часа на "Футболен комплекс Ботев 1912". Пловдивчани се изправят срещу Левски в неделя от 20:30 часа на ст. "Георги Аспарухов".
Първата ракета на България Григор Димитров приключи участието си на тенис турнира от сериите "Мастърс 1000" в Париж. 34-годишният Димитров няма да излезе на корта за двубоя си с руснака Даниил Медведев, който трябваше да се проведе този следобед, съобщиха организаторите на надпреварата. Турнирът в Париж представляваше завръщане за българина на корта...
Славия продължава напред в турнира за Купата на България, след като надделя с 2:1 при гостуването си на третодивизионния Спартак (Пловдив) в среща от 1/16-финалите на надпреварата. На спортен комплекс "Спартак" в Пловдив двата тима изиграха интересен двубой, в който "белите" поведоха чрез Кристиян Балов в 28-мата минута, но до почивката "гладиаторите"..
С осем мача днес продължава програмата от 1/16-финалите в турнира за Купата на България по футбол. Един от тях е в Пловдив, където третодивизионният Спартак посреща елитния Славия. Срещата е от 13:30 часа на спортен комплекс "Спартак". Вратите на стадиона и фен зоната ще отворят в 10:30 часа, където ще има храни и напитки. Билетът за мача е на..
Полицията предприема засилена охрана на футболната среща между Хебър и Левски днес. Началото на мача е в 16.30 часа на стадион „Георги Бенковски“ в Пазарджик. В охраната са ангажирани всички екипи от областната дирекция на МВР, както и жандармерия от Пловдив. Преди да бъдат допуснати до стадиона, зрителите ще бъдат щателно проверени за носене на..
Локомотив (Пловдив) победи много трудно Дунав с 2:1 и се класира за следващия етап в Купа България. Мачът се игра в Русе, като се стигна и до продължения. Четвърт час след началото, централният защитник на Локомотив Мартин Русков се контузи и бе извършена принудителна смяна. Лукас Риян влезе на мястото на Русков. Дунав владееше инициативата, но без..