В новия УС влизат Жорж Трак , Таня Русева, Георги Мумджиев, Мимо Димов, Димитър Толев и д-р Иван Чомаков.
Радомиров е член на Гражданския клуб от възстановяването на неговата дейност през 1996.
В плановете му като председател е да привлече младите хора към дейността на организацията, да продължи да развива каузите за благотворителност и опазване на културното наследство, както и да работи за развитието на съвременния облик на града.
Рашко Радомиров е роден в Пловдив на 11.08.1950 г. Потомък е на копривщенските родове Радомирови и Райчинови, дали книжовници, поборници за независимостта на България и радетели на стопанския просперитет на страната. Средно образование завършва през 1968 г. в гимназия „Лиляна Димитрова“ в Пловдив, а висше – през 1973 г. във ВМЕИ - София, специалност „Автоматика и телемеханика“.
Цялата му трудова дейност е в Пловдив. От 1973 до 1988 г. е конструктор и водещ конструктор в Завода за запаметяващи устройства. От 1988 до 1997 г. е директор в „Периферна техника - холдинг“ ЕАД, след което три години е изпълнителен директор на дружеството. От 2000 до 2013 г. е изпълнителен директор на „ПТ Холдинг“ АД.
През 1990 г. преминава допълнителни квалификаци: курс по управление и маркетинг, проведен от университета в Оклахома, САЩ и курс по управление, проведен от университета в Делауер и Мичиканския университет, САЩ.
Деятел и спомоществовател е за възстановяване и изграждане на паметници в гр. Пловдив, възстановяването на българската църква „Свети Стефан“ в Истамбул; българското войнишко гробище в Цапари, Република Северна Македония; историческия паметник - колоната на княз Борис I в гр. Балш Албания.
Участва в благотворителни инициативи.
Член е на философски сдружения, насочени към утвърждаване на ценностите на гражданското общество.
В Пловдив бе открита благотворителната изложба на финалистите от националния конкурс за рисунка с послание "Шофирай със сърце и разум. Пази живота. Някой ни чака. Някой ни обича". Тя е част от кампанията "Шофирай със сърце и разум" на Фондация "Ани и Явор: Ключът е любовта". 18 рисунки, две от които на загиналите с апешеходна пътека..
Пазарджишкото село Хаджиево остава без питейна вода, тъй като работата по подмяната на стария тръбен кладенец е затруднена. Към момента вода по чешмите има, но тя е с влошени качества и не трябва да се ползва за пиене. Водата в Хаджиево е негодна за пиене заради манган Седмица след забраната за питейни нжди, реултатите от чешмите показват, че..
Община Пазарджик спечели проект за изграждане на фотоволтаични системи и модернизация на социалните услуги. Проектът се финасира по Плана за възстановяване и устойчивост с 973 092,68 лева и ще бъде реализиран в 10 заведения за специализирани социални услуги. Основната цел на инвестицията е подобряване на енергийната ефективност, ускорена..
Да се въведе система за дигитализиране на фишовете, издавани от общинската полиция в Пловдив за нарушения по Закона за движението по пътищата. Това предлагат съветниците от "Продължаваме промяната – Демократична България" с внасянето на питане до кмета Костадин Димитров. Според съветника Борислав Матеев това е наложително заради..
Кампанията "Шофирай със сърце и разум" гостува в Пловдив с изложба, игри и демонстрации за безопасно поведение на пътя. Събитието се организира от Фондация "Ани и Явор: Ключът е любовта" . В пространството над подлеза на улица "Гладстон" ще бъде открита благотворителната изложба на 18-те финалисти от националния конкурс за рисунка с послание..