Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Междуселищните автобуси в Асеновградско на разреден график

Заради усложняващата се епидемиологична обстановка в община Асеновград се въвежда нова организация на междуселищния транспорт. Изменението на разписанието на автобусите е със заповед на кмета Христо Грудев, а разпореждането е в сила от днес.

От общината информират, че автобусите по маршрут Асеновград- Боянци, които тръгват от автогарата в Асеновград ще се движат в часовете 7,15 ч, 9,40, 12,30, 14,30 и 17,15 часа.

По линията Асеновград-Конуш транспортът е в часовете 6,00, 10,10, 12,40,16,25,17,50, а в 19,20 ще е комбиниран през село Нови Извор.

В 8,10 и 11,15 часа ще се движи директният автобус Асеновград- Нови Извор.

Автобусната линия Асеновград- Тополово-Леново-Новаково ще се движи 7,00 ч, 11,00 ч,13,15 ч, 16,15 и 17,15 часа.

Общественият транспорт по маршрут Асеновград-Стоево през село Мулдава ще се извършва от 6,15, 10,00, 14,30, 17,30,18,30 часа.

От Асеновград за Милево автобусите ще се движат от 6,45 и 16,10 часа. Автобусната линия Асеновград-Пловдив през квартал Долни Воден ще пътува от 7,05 и 16,05 часа.



Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!
Още от категорията

Пожарът край с. Искра е напът да бъде овладян

Локализиран на единия фронт е пожарът, който гори край първомайското село Искра – съобщи в интервю за Радио Пловдив кметът на селото Тодор Налбантов, който се бори със стихията на терен заедно с местни доброволци.. „Почти е загасен огънят който гори в ниската част на гората. От нашата страна сме овладели ситуацията, от другата..

обновено на 28.07.25 в 09:36

Чужда летателна техника се включва в борбата с пожарите у нас

Два хеликоптера пристигнаха на летището в Пловдив, във връзка с поисканата помощ от българската държава за гасене на пожари. Единият хеликоптер пристигна от Унгария, а вторият от Словакия. За помощ очакваме и трети хеликоптер, предоставен от френската държава. Очаква се днес да долети и хеликоптер от Чехия, както и два самолета за гасене..

обновено на 28.07.25 в 09:35

Ограничава се движението по пътя Девин - Кричим

Заради обрушване на скатове и монтаж на предпазни мрежи поетапно ще се ограничава движението по пътя Девин – Кричим от  90-ти до 103-и километър. Предвижда се дейностите да се изпълняват на интервали от 30 минути. По време на работата автомобилите ще изчакват на място и ще бъдат пропускани през определените периоди. По преценка на водачите..

публикувано на 28.07.25 в 08:11

Търсят доброволци за гасене на пожара край с. Искра

Нов пожар гори край първомайското село Искра. Необходими са доброволци за гасенето на пожара в село Искра, община Първомай, който отново се е възпламенил. Апелът отправи областният управител проф. Христина Янчева. От 7 часа днес представители на пожарната ще очакват доброволците в центъра на с. Искра, от където ще бъдат придвижени към зоната на пожара...

обновено на 28.07.25 в 07:53

Някои зеленчуци поевтиняват, лимони и ябълки поскъпват

Повечето зеленчуци продължават да поевтиняват по тържищата, сочат данните на Държавната комисия по стоковите борси и тържищата (ДКСБТ), предаде БТА.  Индексът на тържищните цени (ИТЦ), който отразява движението на цените на хранителните стоки на едро в България, обаче се покачва, макар и минимално. Тази седмица той се повиши с 0,86 процента до 2,204..

обновено на 27.07.25 в 20:58