Много рок и екшън приключение ще има в "Звукът на киното" тази събота и неделя. Ще ви предложим саундтрака на филма от 1991 година "Харли Дейвидсън и Марлборо Мен".
В лентата участват истински звезди на екшън и приключението и това са Мики Рурк и Дон Джонсън. В поддържащите роли са не по-малко известните Даниел Болдуин, Том Сийзмър и Ванеса Уилямс.Режисьор на филма е Саймън Винчер, а едно от най-известните парчета от саундткрата безспорно е "Long way from home" на "Сopperhead".
Сюжет
Коравият моторист Харли и не по-малко коравият му приятел каубой Марлборо научават, че техен много добър стар приятел ще изгуби барът си, защото банка иска да построи нов Комплекс на негово място, ако те не се издължат с 2.5 милиона долара... Харли и Марлборо решават да му помогнат като оберат корумпираната банка. За нещастие те се натъкват на грешната кола за превозване на пари, която всъщност е пълна с нов синтетичен наркотик. И така и двамата биват набелязани от криминални банкери и убийци от нарко бизнесът.
Заместник-ректорът на ПУ „Паисий Хилендарски“ професор Станимир Кабаиванов е гост в рубриката ни „Добро утро, ден!“ тази седмица. Той е завършил с отличие Математическата гимназия в Пловдив със специлност „Физика и английски език“, а след това макроикономика в ПУ „Паисий Хилендарски“ с отличен успех и финансов мениджмънт с пълно шест...
Последен работен ден от седмицата и последен петък на лятото - това е достатъчна причина да насочим цялата си енергия към мисли за забавление и релакс! Очаквайте ни с предложения за качествено време на отмора, но и с още интересни теми и събеседници! Започваме нов сезон в рубриката "Жена - истории за Вселени", а първи гост е Детелина Иванова - творец,..
Добра ли е реколтата от грозде тази година и репресивни ли са готвените промени в Закона за виното и спиртните напитки? Това ще е темата на разговор с Любен Радев, който има лозарско стопанство в Брестовица и е член на Националното сдружение на българските лозари. Промените в Закона за виното и спиртните напитки засягат не само любителите на..
Говорим за „Ден на спорта в училище“. За 11 пореден път, сдружение „БГ Бъди активен“, призовава училищата да се включат винициативата. Откриващото събитие, тази година, е в Пловдив. Румяна Киризиева разказва, след 13.30 часа. Поетичната книга на Владислав Христов „Обратно броене” излезе в Северна Македония. Друга негова книга излиза на..
Политическата стабилност преди петия вот на недоверие към кабинета, въздухът, който дишаме в Пловдив, "Капана фест" и благотворителната му кауза, художникът Милко Божков и картините, които подреди за изложбата си в Пловдив - това са заглавия на темите в предаването в четвъртък сутрин. Говорим със заместник - предеседателя на ПГ на ИТН Станислав..