Тази неделя, в “Шейкър” коментираме заключените емоции, йогийската ставна загрявка и Сюзън Бабел. Албена Паралингова, магистър по управление на човешките ресурси, сертифициран треньор в групово-динамични психотренинги и сертифициран инструктор по йога, ще ни ни каже каква е връзката между тези три основни компонента, на нашия разговор.
С психолога Даниел Троев, говорим за това какво правим, когато сме накрая на силите си и не знаем как да продължим.
Интересуваме се и от нарцисизма на човека, според зодиакалния му знак.
Лятото, винаги, е най-доброто от това, което може да бъде.
Започваме, след новините в 7 сутринта.
Преходът към еврото без ясен план създава хаос в аптечния сектор. За това предупреждават от Инициативният комитет от магистър-фармацевти в България. За притесненията на над 700 семейни аптеки в страната, относно двойното етикитиране на цените и липсата на подкрепа за аптеките ще говорим с Пенка Минева, член на Инициативния комитет и фармацевт в..
Тази седмица в рубриката „Добро утро, ден!“ ни гостува Кристиян Владов – главен уредник в Природонаучния музей в Пловдив и специалист по приложна хидробиология. Куратор на залите „Риби“ и „Сладководен аквариум“, изследовател на водния свят и участник в експедиции чак до Антарктида. Той е сред участниците в 33 българска експедия до Ледения континет,..
Във вторник Ви срещаме с усмивка и много лятно настроение поднесено в чаша студена лимонада :)))) И Ви приканваме да останете с нас във времето до 15:00! Ще с учим да поставяме здравословни граници, тогава когато е необходимо и за да съхраним себе си най-вече. В това начинание щ ни помага психологът Весела Табакова. Тя идва от света на бизнеса – повече..
"Точно днес" на 22 юли ще звучи от града и планината. Говорим за опасно горещото време, на което синоптиците записват - код оранжев, а предупреждението на лекарите е да не се излиза навън от 12 до 17 часа. Включваме директора на БЧК-Пловдив Таня Георгиева , която ще разкаже за акциите на доброволците в помощ на гражданите, когато жегите в Пловдив ще..
Тази седмица слушаме истории, разказани от журналиста от БНТ Пловдив Димитър Димитров. Репортер, който се чувства еднакво сигурен когато отразява инциденти, протести, избори, военни и исторически събития, но и когато говори с рибари и ловци, които го покоряват с колорит и автентичност. Идва от Велико Търново и остава в Пловдив, реализирал своето..