Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Любими руски песни с Руслан Мъйнов

| обновено на 05.09.21 в 10:54

Музиката е велик обединител и невероятна сила. Тя кара дори хората, имащи различия, да имат нещо помежду си. И, когато тази сила е любима сила, ефектът е още по-добър.

Един от най-харесваните актьори и певци, Руслан Мъйнов представя любимите руски песни на 8-ми септември, от 19:30 часа, в летен театър Бунарджика, в Пловдив. Една година след последния си концерт под тепетата, той и музикантите от Плевенска филхармония, отново са тук. Проектът, който се реализира, вече, седма година тръгва от Пловдив и пловдивската опера. Талантливите  музиканти, пианиста и аранжор Георги Милтиядов и диригента Левон Манукян, също са част от тази успешна комбинация.

„Тези песни носят много топлина, от миналото. Ние така сме устроени, да помним хубавото от миналото, за да оцелеем“, споделя Руслан Мъйнов.

Според него времето е такова, че човек не смее да планира нищо. По-скоро трябва да сме внимателни за онова, което се случва и да сме адекватни. Новите проекти и новите неща, оставя на бъдещето, засега. Но, въпреки всичко, е оптимист за него. 

„Всичко е въпрос на време, а ние трябва да си научим уроците, да си научим новите позиции, в които е необходимо да бъдем. Времето е динамично и се оказва все по-променливо и по-променливо, и ние трябва да се съобразяваме с това“, казва още популярният актьор и певец.  

Руслайн Мъйнов беше гост в неделния „Шейкър“, по радио Пловдив. 

Чуйте още, в прикачения файл. 


БНР подкасти:



Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!
Още от категорията
Анка Узунова, Виктория Коева, Боряна Ангелова и Петър Зехтински

Легенди уважиха спортния празник в ОУ "Тодор Каблешков"

Спортни легенди на Пловдив и България уважиха спортния празник на ОУ "Тодор Каблешков" и наградиха участниците в него. На събитието, организирано от ръководството на училището, начело с директорката Емилия Алексиева, присъстваха заместник-кметът по спорт и младежки дейности в Община Пловдив и двукратен олимпийски шампион - Николай Бухалов, легендарният..

публикувано на 22.05.25 в 13:56

Лудогорец срещу ЦСКА в спор за купата тази вечер

Лудогорец и ЦСКА ще се изправят един срещу друг днес в спор за трофея от турнира за Купата на България. Двубоят на Националния стадион „Васил Левски“ е с начален час 19:00 и ще бъде исторически първи финал за Купата между двата отбора. ЦСКА е единствено без контузения Джейсън Локило. Победа във финала ще гарантира на Томаш и компания място в..

публикувано на 22.05.25 в 11:41

Осветлението на “Лаута” може да струва между 4 и 11 милиона лева

Четири милиона лева без ДДС е най-евтиният вариант за монтиране на изцяло ново осветление на стадион "Локомотив". Това става ясно от приключилите пазарни консултации, които Община Пловдив стартира миналия месец за определяне на прогнозната стойност на обществена поръчка. До изтичането на крайния срок общо три фирми участваха в т.нар. консултации, като..

публикувано на 21.05.25 в 18:02

Валентин Илиев е вариант за треньор на Ботев

Валентин Илиев е сред възможните имена за нов старши треньор Ботев (Пловдив), пише „Труд“. „Канарчетата“ търсят наследник на Душан Керкез. Босненският специалист със сигурност си тръгва от стадион „Христо Ботев“ след края на сезона. В Полша вече обявиха и новия му отбор, посочвайки Краковия като следваща дестинация. Там играе родният национал Мартин..

публикувано на 21.05.25 в 17:59

Ботев без основен футболист срещу ЦСКА

Един от основните футболисти на Ботев (Пловдив) ще пропусне последното домакинство за сезона, което е срещу ЦСКА. Офанзивният халф Ален Корошец е със спрени права за един мач, заради натрупани жълти картони.В последната минута на сблъсъка със Спартак (Варна) словенецът си извади жълт картон, който е негов пети от началото на кампанията. Корошец е..

публикувано на 20.05.25 в 17:58